Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dragon Ball GT kánon vagy nem?

Dragon Ball GT kánon vagy nem?

Figyelt kérdés
Sok külföldi videókat néztem ahol konkrét magyarázatot kapunk minden kérdés a GT-vel kapcsolatban. Toriyama vázlat rajza alapján alapján csinálták a GT-t. Küldött egy üzenetet a fanoknak, ami mindent megmagyaráz. [link]
2019. aug. 7. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a Gt nem kánon .Ha érdekel bővebben Dragon Ball Hungary oldalán van egy kánon nem kánon gyortalpaló ,és még részeket is tudsz letölteni. meg mangákat is tudsz olvasni. Persze csak ha érdekel.
2019. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem, a Dragon Ball Hungary oldalán, de hibákat találtam benne mert a Father of Goku és History of Trunks kánonba tartozik mert voltak animében és mangában.
2019. okt. 4. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
A Bardock Father of Gokut az új Broly film kilökte a Kánonból. A History of Trunksról viszont nem nagyon tudok semit ,hogy mért nem kánon vagy mért az.
2019. okt. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor a DBZ és DBKai-ban látottak Bardockról noncanon, úgyhogy benne voltak animében és mangában is? Akkor canonból csináltak egy új canont. Akkor a DBZ Bardock és, hogy Goku babaként érkezik a földre az mind noncanon akkor az egész DBZ noncanon lehet mert a Super ezeket nem veszi figyelembe és, hogy a DBZ végén mondták, hogy 5 évig nem találkoztak.
2019. okt. 12. 16:28
 5/5 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
Sajnos úgy van ahogy az utolsó írta. Elbaszták sajnos az egész sztorit. 😢
2021. okt. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!