Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit szólnátok, ha a Marvel...

Ti mit szólnátok, ha a Marvel kapitányt alakító színésznő (Brie Larson) szerepelne a Star Wars jövőbeli filmjeiben?

Figyelt kérdés
Azt olvastam ő nagyon nagy rajongója a Star Wars világának, és nagyon boldog lenne ha szerepet kaphatna jövőbeli Star Wars-filmekben. Mivel Oscar-díjas, és szuperhőst is játszott, elég jó ajánlólevele van, szóval nincs kizárva hogy ez megtörténjen. Ti mit szólnátok ehhez? Örülnétek neki vagy nem annyira? Odaillőnek tartanátok? Szerintetek megérdemelné?

2019. aug. 16. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Az Oscart megérdemelte, de azon az alakításán kívűl nem tudnék tőle mást mondani ami jó lenne. Viszont ha a film jó és ő jó szerpet kap és ha azt jól el is játsza akkor nekem nem problem. :D
2019. aug. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
A star warsnak már úgyis mindegy, még larson se nagyon tudná elrontani.
2019. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Növessze vissza a haját előtte :) adnám ha a csaj belépne a sw univerzumba,kevés a jó nő. fiatal,tehetséges nő,ráadásul oscar díjas.csak akarnia kellene,és íródna rá egy szerep
2019. aug. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Alapból nem tudom mit kéne szólni hozzá. Kíváncsi lennék az alakítására, aztán majd meglátom.

Elképzelni éppenséggel elég sok aktuális színészt el tudok a Star Wars világában ilyen-olyan szerepekben, de hogy a valóságban milyen lenne az alakítása adott szerepben, az úgysem derül ki amíg meg nem történik.

2019. aug. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tislerics Máté ***** válasza:
36%

Nekem az a bajom vele, hogy nagyon sexista és femináci!


Szerinte túl sok fehér férfi van a filmes szakmában. Többször is nyilvánosság előtt szólalt föl ilyen és más (hasonló) jellegű politikai uszításokkal.


Úgy gondolom, hogy a filmművészet és az akadémia is megérdemli azt a tiszteletet, hogy politikai célzattal ne bírálják az ott dolgozók kompetenciáját! Ki ő? valami giga menő Filmrendező, producer! NEM! Csak egy kis feltörekvő színésznőcske még csak nem is szép, vagy különleges annyira. Naponta 10-20 ilyen nőt látok az utcán...


Még szép, hogy tehetséges! :( Van fogalmatok arról, hányan próbálnak bekerülni a hollywoodi színészek közé? Itt a tehetség nem hogy alapkövetelmény, Szinte esélytelen, az akinek nincsen már meglévő sikeres színházi vagy tévés múltja...


Engem irritál a csaj! Nem tiszteli a filmművészetet. A politizálást csinálja más platformokon! Itt művészeti és iparművészeti munka folyik.... Vagy legalábbis folyna...


Mondjuk az SW újabban szintén elég szépen összemossa a politikát a filmművészettel. A TLJ simán elmehetne egy hosszabb társadalmi célú hirdetésnek is. Vagy liberáis propaganda oktatófilmnek. Annyira Píszí, hogy az már kínos... Szóval a csaj itt otthon érezhetné magát. bizonyára Jó érzés lenne neki lekaszabolni pár 30-as fehér férfit a szivárványszínű fénykarjával... :(

2019. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!