Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok a Love Island...

Mit szóltok a Love Island című sorozathoz?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva nem nézek ilyeneket,de ezzel most kivételt tettem,mert kíváncsi vagyok,mit tudnak hazánk fiai/lányai produkálni a külföldi felhozatallal szemben.


Amúgy miért "influencerek",meg hasonlóak vannak mindegyik sorozatban (Ugye ennek van ausztráliai,amerikai,meg svéd és brit kiadásai is)?...


Szóval: Milyennek találjátok a benne szereplőket,és Lalit?



2019. szept. 2. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Még egy sorozat ahol szép emberek barátkoznak, csalják egymást, rendkívül sziporkázó párbeszédeket folytatnak de legfőképpen vetkőznek a 60+-os pesti panelprolik örömére. Se nem egyedi, se nem érdekes.

Az influencerekben van a pénz, sokan ismerik őket így ha Tv-e rakják őket több nézettséget remélnek. Nyilván, aki nem néz tévét, de követ egy influencert csak belenéz a műsorba ergo több a nézettség.

Csak a reklámját láttam a magyar verziónak az alapján kb. semmit nem tudtam meg a szereplőkről. Szép emberek vannak. Hű. Mert olyat még nem láttam. Biztos vagyok benne hogy nagyon érdekes eszmecseréket folytatnak majd.

2019. szept. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Jöhetnek még!


Amúgy a műsorban kialakuló párkapcsolatok megmaradnak,vagy minden szinten szkriptelt a sorozat?

2019. szept. 2. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Az influercerkedés most azért húzónév, mert még nincs olyan pejoratív, degradáló jelentése, mint a "celeb". Plusz az influencer ugyanolyan hétköznapi ember, mint bárki más, mégis el lehet vele minden terméket adni, mert "véleményvezére" a követőinek, akik felnéznek rá. Plusz nagyon jó népmesei motívum a szegény ember gyerekéhez hasonlóan, hogy bárki megteheti hogy ilyen emberré válik, megcsinálja a saját kis szerencséjét a semmiből, ha kellően magamutogató és gátlástalan. Míg ahhoz, hogy celeb legyél, azért valakinek a valakijének vagy valamilyen főhülyének lenni kell, hogy bekerülj a média világába. Influencer viszont otthonról is lehetsz, csak net kell hozzá meg olyan személyiség. Azt már a felmérések is megmutatták, hogy a mai gyerekek nem celeb/modell/műsorvezető (stb. álommunka sok pénzért, látszólag kevés munkával) akar lenni, 25%-uk fő életpályának tekinti azt, hogy influencer legyen.


A műsorról egyelőre nincs véleményem, nem jutottam el odáig hogy megnézzem, félek, hogy trash-reality (a káromkodás-ivás-baszás tengelyre alapozva).

2019. szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Szörnyűek, pár percet néztem, de kb. olyan mint ha stricik és alkalmazottjaik lennének.

A hülyék paradicsoma című film jutott eszembe róluk.

2019. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!