Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ilyen koreai doramákat...

Tudtok ilyen koreai doramákat ajánlani?

Figyelt kérdés
Iskolában játszódik, és a 2 főszereplő rossz viszonyban van, eleinte a fiú piszkálja a lányt.

2019. szept. 15. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

To the beautiful you - nagyon aranyos sorozat, mindenképp érdemes megnézni, szerintem nagyon megnyerő. A főszerepet Choi Minho (Shinee) és az f(x) volt tagja, Sulli kapta.

A Playful kiss-re anno sok panasz érkezett, viszont nekem ennek ellenére is nagyon tetszett. A főszereplők közti rivalizálás pedig sok esetben elég mókásra sikeredett. A főszerepet Kim Hyun Joong (SS501) játssza.

Ami szintén toplistás nálam: High school love on. Érdekesen kezdődik, talán kissé misztikus, de a szempontoknak megfelel (!spoiler!: szerelmi háromszög). A főszereplők között két Infinite tag is jelen van: Woohyun és Sungyeol.

Remélem, tudtam segíteni. :)

2019. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

School 2017

Cheese in the trap

2019. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!