Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mel Gibson színészként vagy...

Mel Gibson színészként vagy rendezőként jobb, tehetségesebb?

Figyelt kérdés

Akinek hirtelen nem jutna eszébe: színészként többek között Mad max, Halálos fegyver-filmek, rendezőként meg Apocalypto, A fegyvertelen katona... Szerintetek a kamera melyik oldalán nyújt jobb teljesítményt az öreg Mel?

Illetve melyik tőle a kedvenc filmetek?



2019. okt. 18. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendezokent. Tok jo filmeket keszit, de valahogy azokat nem szeretem, amikben szerepel. Meg nekem nem is szimpatikus. De rendezokent van tehetsege, azt el kell ismerni.
2019. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb filmje; Mi kell a nőnek, valamiért mégis ez ugrott be elsőként.

Bár azért olyan gyakran nem nézném meg, nem olyan mint a Bud Spencer filmek :D


A színészi filmjei azok nem igazán sorolhatok a magas minőségi kategóriába (szubjektív vélemény), de nem is ezt képviselte színészként szerintem, hanem egy jó kis esti filmnézésre letudta foglalni az embert.

Ebben szerintem hasonlítanak a rendezett filmjei is, tipikus amerikai filingüek, avval a különbséggel,hogy a minőségi ugrás felfelé az számomra laikusként érezhető, de ez ugye lehet a technikai fejlődés következménye stb.


Mivel mindenképpen dönteni kell akkor inkább mint színész,de nem bánom,hogy rendez. :D

2019. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kb a 2000-es évek elejéig vezető színész volt,de aztán jöttek a balhék. visszaugorva a színészi karrierjére a 70-es évek óta amióta berobbant a Mad Max c.filmmel a köztudatba,folyamatosan ott volt vígjátékokban,romantikus filmekben,majd jött a Halálos fegyver széria amely minden idők legjobb zsarupárosának a zsánerét megteremtette. kiemelkedő rendezése a Rettenthetetlen 95-ben készült film,amely nemcsak a legjobb film oscarját,hanem a legjobb rendezőnek járó díjat is elvitte. de aztán valamitől bekattant,rasszista, antiszemita megjegyzéseket tett mindenfelé,botrányokat csinált,elvált,ott hagyta a családját,újranősült de ez sem tartott soká. megverte és megfenyegette a fiatal orosz feleségét,stb,persze ha jól tudom előtte mégy egy szenzációs siekrű Passiót,és egy Apocalyípto-t megrendezett. lecsúszott ,zs-kategóriás filmeket csinált,amik többsége bukás volt,majd jött egy újabb rendezés pár éve a Fegyvertelen katona ami megint visszatette a térképre. remek és tehetséges színész,aki ráadásul elég jóképű gyerek volt hogy a nők pdáig legyenek érte. aztán az is elmúlt. s hogy a kérdésre válaszoljak,szerintem rendezőként tehetségesebb,de még mindig elég jó színész
2019. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kemény filmeket rendezett, szerintem rendezésben jobb, de nem lányregények...
2019. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rendezőként kiváló. Mondjuk nem is értem hogy a "Fegyvertelen Katona" című filmje miért nem kapott Oscárt. Szerintem a valahavolt legjobb filmek közé lehet sorolni.


Színészként sem rossz. Vannak filmek amikben nagyon erőset alakított, például "Rettenthetetlen",A hazafi" Katonák voltunk"

2019. okt. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!