Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem lehet elérni sok...

Miért nem lehet elérni sok régi filmeket sehol, nektek melyik film, színész hiányzik?

Figyelt kérdés
Én nagyon szívesen nézném pl. Fernandel filmjeit. Sajnos csak tizedét lehet fellelni. :-(

2019. okt. 23. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan melyikekre gondolsz?

Torrent oldalakon sok film fent van.

2019. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a ház totál gáz spanyol sorozat nagyon hiányzik! Régen menet tévében, ha jól emlékszem az HBO-n, de nyom nélkül tűnt el. Az interneten sokan hiányolják, keresik, de nyoma sincs. :-(

Évek óta keresek egy sci-fi horrort filmet, de sajnos már a címét sem tudom, úgy pedig igen nehéz megtalálni. VHS időkben első megszerzett filmjeim között volt, nagyon kedveltem.

2019. okt. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Cím nélkül nehéz megtalálni egy filmet, főleg, ha egyéb adat sincs róla, mint színészek, rendező, készítés éve, stb. :-)


Fernandel filjei közül ezek nincsenek meg:

Apa útja

Don Camillo elvtárs

Hálátlan kor

Konyhai csetepaték

Don Camillo Monsignore... de nem túlságosan

Az utolsó ítélet

A nagyfőnök

A törvény az törvény

Paris Holiday

Négy lépés a fellegekbe

Don Juan

Az ötlábú birka

Tiltott szerelem

Az együgyű

A kútásó leánya

Táncrend

Ignác, az ezred kedvence

Josette

2019. okt. 23. 15:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Kaptam egy linket privátban, ahonnan le tudtam tölteni szinte az összes Fernandel filmet. :-)
2019. okt. 25. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!