Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt más is aki sajnálja,...

Van itt más is aki sajnálja, hogy a Jurassic World 3-ban nem lesz (legalábbis láthatóan) hibrid dinoszaurusz?

Figyelt kérdés
Először örültem neki, aztán viszont eszembe jutott egy hibrid, amit ha jól tudom már korábban kitaláltak mint az Indominus rexet, szerepel a Jurassic World: Evolution játékban, és bár nem lehetett nehéz kitalálni, mégis egy jól kinéző, a nem (vagy legalábbis a nem láthatóan) hibrid dinoszauruszokhoz képest igen erős hibrid, ami két népszerű növényevő legjobb tulajdonságait egyesíti: a Stegoceratops. Mondjuk nem tudom mennyi esélye lett volna, hogy belekerül ha úgy döntöttek volna, hogy ebben a részben isblesznek hibridek, mert nem hinném, hogy a készítők különösebben szeretnék a növényevő dinoszauruszokat, de szerintem jó lett volna ha benne lett volna valamelyik JW filmben.

2019. okt. 28. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
A JW addig volt jó amíg nem mentek el ebbe a hibrid agymenéses irányba. Az első rész az még tényleg valóságosnak tűnt.
2019. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Jurassic world Evolutionba a hibridek helyett rakják bele szépen a pteroszauruszokat és a vízi hüllőket.

Őszintén, szerintem a hibrideket utálják a legtöbben és a legkevésbé ezek hiányoznak a játékból és a filmekből is.

Szerepeltessenek olyan növényevőket, mint a Therizinosaurus, ami sokkal jobb egy hibridnél és akkor talán végre a játékba is bekerül.

2019. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

1.nincs is igazi dinoszaurusz a filmben,az első részben a japó tudós elmondta hogy inkább békák mint trexek(mert a hiányzó géneket béka dns el pótolták),ezért is tudtak szaporodni a dinoszauruszok hím nélkül.


2.a hibridebb dinoszauruszok jobbak volnának de hát nincs rá igény(pedig lehetne szemléltetni hogy inteligensebbek nálunk,pl a raptorok a második részben)

2019. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fog hiányozni az, hogy nem lesznek hibridek, kaptak két részt, szerintem épp elég. Mármint én nem utáltam őket, mint sokan, de nekem elég volt, én örülök neki, hogy nem lesznek. Nagyon várom már a harmadik JW-t. Kíváncsi leszek milyen szerepet kapnak a régi szereplők. Remélem többet, mint az előző részben Ian karaktere.
2019. okt. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos gondolj bele a a 1 rész ota voltak gonosz dinok te ismersz nagyobb ragadozot a spinoszaurusznál a world ben már nem lehetett a természetes ragadozot kihozni itt már kotyvasztással produkáltak főgonoszt biztos hogy a world 3 ban biztos hogy az elözö 2 filmhez hasonlóan lesz hibrid dino csak lehett bizarabb nagyobb hibrid dino lessz ami elöl a föhőseink menekülnek és halnak meg általa
2020. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!