Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek egy pókemon...

Szerintetek egy pókemon rajongónak mi az ami kötelező tudnia?

Figyelt kérdés
Az egy kitalált főszereplőm imádja a pókemonokat

2019. nov. 25. 16:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2019. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
67%

SOK! pokemon nevét!

SOK! rész tartalmát!

Kedvenc Pokémon.

Lenézni azokat akik nem tudnak róla semmit, de mindig csak pikachu! (Bocsánat aki szereti, de idegesítő az, amikor valaki csak azért szereti őt, mert nem ismer senki mást!

Min.2 Pokémon játék végigjátszás!

Kívülről rakéta csapat mottó!

100-szor elénekelni főcímdal!

Kedvenc Pokémon!


Remélem segítettem! <3

2020. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 he84 ***** válasza:
Az előttem válszolónak abban nincs igaza, hogy lenézni kéne azokat, akik nem tudnak róla semmit. Ez túlzás és bunkóság, a lenézés soha sehol nem jó.
2020. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13: Arra gondolt volna az előző szerintem, hogy azokat a 'fanokat' kell lenézni akik úgy vannak a dologgal, hogy 'imádom a pokémont juuuuujjj az a kedvencem', de ha megkérdeznéd, hogy ki a kedvenc pokéja, rávágná, hogy 'hát a pikáccsu' :"D Mert hogy többet elmondani se tudna.
2020. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 he84 ***** válasza:
Hát nem tudom. Ettől még megeshet, hogy pikacu a kedvence függetlenül attól, hogy mennyire ismeri a Pokémont. Mint mondtam, a lenézés bunkóság és soha nem jó semmilyen esetben sem.
2020. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lehet az a kedvence, amúgy nekem is bejön (sőt, az Ash Cap széria eléggé cuki), de akkor a gáz, ha nincs mihez viszonyítani, hogy az a kedvence, ha mást nem is ismer amúgy. Lehet Pikachu a kedvenc karaktere, de pokémon fannak ne nevezze akkor magát. Ez mondjuk olyan, mintha azt mondanád, hogy szereted a gyümölcsöket, de csakis almát ettél egész életedben, a többit meg nem ismered.
2020. okt. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!