Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti szoktatok felnőttként...

Ti szoktatok felnőttként mesét nézni?

Figyelt kérdés
Most 18 vagyok 14-15 éves koromban nem mertem mesét nézni, merthogy az milyen gyerekes, most viszont már nem érdekel, nézek egy csomót. Ti miket szoktatok nézni? Kort is írjatok.

2019. nov. 29. 10:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen szoktam, amikor épp hangulatom van hozzá! 38/F. Kedvenceim főleg a régi mesék gyerekkoromból.


Hupikék törpikék, Gumimacik, Jetson család, Aladdin, Balu kapitány kalandjai, Kacsamesék, Frédi és Béni.


De a magyarokat is szeretem: Magyar népmesék, Vizipók csodapók, meg hasonlók.


Vagy akár a Nils Holgersson


Modernek közül például Oggy és a svábbogarak (nagyon viccess, ajánlom), Nyomi szerencsétlen utazásai (ebben is vannak jó poénok, de főként a hangulata miatt)


Meg bármit, ami jó és éppen van hangulatom hozzá, de főként a régieket. :)

2019. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%

Star Wars Klónok háborúját, Star Wars Lázadókat, Family Guyt rendszeresen nézek, valamint sokszor előveszem a régi klasszikusok közül is azokat amiket szeretek (pl. a Szépség és a szörnyeteg).

Viszont az ilyen animékat meg hasonló moslékot akkor se néznék ha fizetnének érte.

23F

2019. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden rajzfilm mese. És nem minden mese rajzfilm.

FYI

Szoktam meséket is nézni. Szoktam rajzfilmeket is nézni. De inkább a komoly történeteket szeretem.



Kedvenc mese rajzfilmem a Kirikou és a boszorkány.

40/f

2019. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Aha, mindig volt legalább egy, amit heti rendszerességgel néztem, vagy ahogy adták a részeket.

Jelenleg ezeket nézem: RWBY, She-Ra, Miraculous.

Kedvenc filmek: Így neveld a sárkányodat filmek, Fel!, Merida a Bátor, a régebbi Barbie mesék, meg az új kedvenc a Pókverzum.

Sorozatok közül Az Utolsó Léghajlítót illetve a Föld legnagyobb hőseit bármikor újradarálom.

19/L

2019. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem se érdekel, hogy ki mit gondol, ráadásul a meséket is felnőttek csinálják, de amúgy ma már ritkábban nézek, pedig szeretem! Még 18 éves korom után is néztem anno a Minimax-ot: Franklin, Babar, A varázslatos iskolabusz, A nyomorultak, Sandokan - ennyi jut most eszembe, amiket nagyon szerettem!

Unokahúgom 10 hónapos, és amikor átjönnek hozzánk, mindig be van Neki kapcsolva a tévé a Jim Jam csatornára, azon is vannak elég érdekesek, csak sajnos nagyon rövidek (5-10 perc): A város hősei, Chuggington, Bob a mester, Rejtélyek Tesz-Vesz városban


32/F

2019. nov. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 gabesz147 ***** válasza:
90%

Miért ne?

A sok horror, mocsok mellett amit ránk hánynak,(ha hagyjuk, és nem váltunk csatornát) színtiszta

kikapcsolódás:-).

2019. nov. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
92%
Shaun, a bárány; Pat és Mat meg hasonló gyurma filmeket is nagyon bírom
2019. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
89%

Könyvben olvastad az első kötetét a Vajáknak, akkor találkoztál felnőtt mesékkel. Kíváncsi leszek, megőrzik-e ezt a stílust, vagy a játék felől közelítik meg majd a sorozatot.

Sorozat és mese, akkor ott van a "Tell me a story" és a "Once upon a time". Mindkettő mese. Sőt! Ismert mesék. Mégsem gyereknek való.

És ott van a Brickleberry, ami hiába rajzfilm, zéró tanulság van benne, inkább öncélú kreténség sok társadalomkritikával. Nem sorolnám mesék közé. Még a felnőtt mesék közé sem.

2019. dec. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!