Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars IX. -Ezt mégis hogy...

Star Wars IX. -Ezt mégis hogy gondolták? (-SPOILER-veszély)

Figyelt kérdés

Ha nem láttad még, ne olvass tovább!!!


Na szóval, hogy térhetett fizikailag vissza Palpatine? Azt vártam, hogy max egy szellem lesz. Túlélte a zuhanást, aztán elkötött egy TIE-vadászt, vagy mi? Vagy az egy klón-test lenne?

És akkor Anakin önfeláldozása a Jedi Visszatérben hiába való volt, és nem is ő a kiválasztott?

És akkor most lehet megint 20 év múlva újra visszatér Palpi? Ennek mi értelme?



2019. dec. 22. 18:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

7, illetve 10 (a százalékokból ítélve, ugyanazok vagytok :D )


Szerintem lehet klóntest is, ami egykor ép volt, csak megviselte a rituálé, amivel beletették Palpi és a korábbi Sithek szellemét. Az biztos, hogy mindenképpen természetellenes folyamat eredménye lett ez a test, és semmiképp sem az eredeti teste ez.


"És nincsenek sokan az ilyen retardok, mint amilyen hangosak."


Sajnos az a baj, hogy ez nem így van... Én is azt hittem 2 évig, hogy tényleg kicsi a TLJ-t utálók tábora, de ma kiderült, hogy azért mégsem... A TROS 175 milliós nyitóhétvégét produkált, ami sajnos eléggé messze esik a várakozásoktól. Persze önmagában szép szám ez, de a Saga záró epizódjaként ez elég csalódáskeltő szám... A nyitóhétvége az főleg annak függvénye, hogy az előző epizód mennyire keltette fel az érdeklődést a következő részre... A TLJ 220-as nyitásához képest tehát az érdeklődés elég nagy mértékben csökkent, vagyis azért elég nagy az a kisebbség, aki a TLJ miatt nem volt kíváncsi az új filmre. Sajnos... Én azt érzem, hogy ennek Rian Johnsnon fogja a levét meginni és nem készül el a trilógiája.


A jövőben meg jöhet az uncsi, Marvel-féle Star Wars Kevin Feige-val, ami kizárólag a fanservice-re épít...

2019. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
59%
Disney....engedd el, ne keress logikát.
2019. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ZsomorT01 válasza:
55%
Igen!
2019. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!