Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az a netflix? Aktuális...

Mi az a netflix? Aktuális mozifilmeket tudok nézni itthonról? Mit jelent a streaming?

Figyelt kérdés

Messenger meg fb dobálja fel a hirdetést, hogy fizessek elő.

Nem kerestem rá semmi ilyesmire, bár filmekre szoktam keresni.

Nem tudom pontosan, mi ez, csak hogy pénzbe kerül, és filmeket nézhetek.

Hol, hogyan, milyet?



2020. jan. 6. 17:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Gépen, telefonon, okostévén. Főleg sorozatokat a tévé premier után, mozifilmeket a DVD megjelenésük előtt, illetve saját gyártású filmeket és sorozatokat a megjelenés napján azonnal. Havidíj van, azért cserébe egy hónapig azt nézel amit akarsz, annyiszor ahányszor akarod és annyi tartalmat amennyit csak akarsz. Ha lejár az egy hónap, automatikusan leveszik a következő havi díjat és folytathatod a filmezést. Ez az előfizetés lemondásáig megy. Ha lemondtad, akkor a már kifizetett időt még felhasználhatod, utána megszűnik a hozzáférésed mindenhez.
2020. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Ha filmek miatt akarsz regisztrálni, akkor nem hiszem, hogy nagyon megéri. Az eredeti filmjeik többsége agysejt pusztító.

Habár évente kidobnak egy jó történelmi filmet, idén azt hiszem a The king volt terítéken.


Ha viszont szereted a sorozatokat, akkor megéri, mert sok saját gyártású sorozatuk van, amit lehet nézni.

Híresebbek pl. a Stranger things vagy a The witcher.

De sok műfajban csinálnak és nem csak angol nyelvterületekről.

2020. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Cica, a Netflix, ahogy a neve is sugallja, egy neten keresztül nézhető film és sorozat "csatorna". Abban tér el a tévétől, hogy nincs kezdési időponthoz kötve a nézés, akkor nézed meg a kiválasztott programot, amikor kedved van hozzá. A streaming azt jelenti, hogy az interneten keresztül fut a műsor, tehát stabil internetkapcsolat kell hozzá. Nem tölti le az egész filmet, csak az éppen nézett rész adatcsomagjai mennek át a gépedre, ezzel tárhelyet és sávszélsességet spórol. A Netflixen alapvetően az általuk legyártott vagy megvásárolt tartalmakat nézheted.
2020. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok cica, ok?

Egy vadidegennek legalábbis.


Akkor ez nekem nem téma, úgy tűnik.

Sorozatok nem hatnak meg, mozifilmeket néznék, havi 2-3 van, ami érdekelne, de nem nagyon van kivel menni.

Ha hónapokkal később, DVD-megjelenés előtt teszik fel, akkor már meg tudom nézni ingyen is.

2020. jan. 6. 17:18
 5/17 anonim ***** válasza:
44%

#2

Ne hazudozz. Nem csak a saját filmjeik vannak és nem csak saját sorozataik fent.

2020. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%

#4

Warez pistikéknek nyilván nincs értelme.

2020. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%

"Ha hónapokkal később, DVD-megjelenés előtt teszik fel, akkor már meg tudom nézni ingyen is."

Viszont a netfilx legális.

2020. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Örülnék, ha nem küldözgetnél privátot, főleg ezzel az idióta stílusoddal.


A Warez-t nem tudom, micsoda.


Persze, sejtettem, hogy legális, hisz fizetős.

Ha tudok, megyek moziba.

Ha nem, fél év-egy év múlva látom a filmet, sorry, de így nem fizetek érte, valóban.

Azt azért megnézném, hogy aki ezt írta, az soha nem nézett még letöltött filmet?

2020. jan. 6. 17:24
 9/17 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, biztos azért cicázott le, mert tudta, hogy ilyen hülye kérdést csak egy nő tehet fel, abból is az ostobább fajta.
2020. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%

"Azt azért megnézném, hogy aki ezt írta, az soha nem nézett még letöltött filmet?"

Hát, soha nem reklámoztam még be semmilyen illegális cselekedetemet egy nyilvános fórumon, az tuti...

2020. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!