Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az a netflix? Aktuális...

Mi az a netflix? Aktuális mozifilmeket tudok nézni itthonról? Mit jelent a streaming?

Figyelt kérdés

Messenger meg fb dobálja fel a hirdetést, hogy fizessek elő.

Nem kerestem rá semmi ilyesmire, bár filmekre szoktam keresni.

Nem tudom pontosan, mi ez, csak hogy pénzbe kerül, és filmeket nézhetek.

Hol, hogyan, milyet?



2020. jan. 6. 17:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ritka nagy gyökér vagy, de ez meglátszik a 0%-odon is, mindenki így gondolja.


Ha nem letöltés, akkor az onlinefilmes oldal. Illegális belépni?

Rég megakadályozták volna, hogy elérjük, ha komolyan venné bárki is.

Felesleges most itt bűnözőnek beállítani, sőt nevetséges is.

Nem frissen lopott filmekről van szó, amik még csak tegnap óta mennek a moziban, és kevesebb lesz a jegybevétel, ha online nézik az emberek.

Jó fél év kell, mire normális minőségben felkerül.

2020. jan. 6. 18:59
 12/17 anonim ***** válasza:
54%

Magyarországon a letöltés nem is bűncselekmény már jó ideje.

:D:D


Csak a megosztás az.

2020. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mióta van HBO go, és netflix kb fél éve nem töltöttem le filmet. Ne legyünk fillér baszók emberek. le kell mondani a tv előfizetést aminek a nézése közben 80% reklám. Abból a pénzből simán elő lehet fizetni a két populáris streaming oldalra, De ha kiváló minőségben akarod letölteni, akkor várhatod mire lejön. FullHD 20-30GB 4K 70-80GB. Streaming szolgáltatóknál viszont egy gombnyomás és már nézheted is.
2020. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nálam gigabites net van, nem kell sokat várni 20-30GB letöltésére sem.
2020. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
54%

#14

Ok de az akkor is idő, meg a vírusos torrent oldalakkal vergődni meg feltöltögetni. Elhiszem hogy egy tizenévesnek ezek nem akkora dolgok, de én kényelmes vagyok. Kattintok kettőt és indulnak a legújabb sorozatok filmek és nem ócska moziban felvett szar, hanem fullhd-ban. Ez megéri azt a havi pár ezret.

2020. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ncoreon nincsenek vírusos torrentek. Viszont megtalálni olyan ritka filmeket is, amiket a Netfixen biztosan nem. Én sem vagyok tizenéves, 40 vagyok, még sem jelent gondot a torrent biztonságos használata.
2020. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
aztán amikor nem lesz mit letölteni ha az emberek tömegesen elhagyják a virágboltot hogy a streamingre térjenek át, itt a bizonyíték: [link]
2020. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!