Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hbo go vagy netflix?

Egyember16 kérdése:

Hbo go vagy netflix?

Figyelt kérdés
Indokoljátok is!

2020. jan. 11. 15:20
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%

Netflix: fizetem kb 1 éve haverral ketten használjuk. Szerencsére már kb mindenhez van szinkron vagy felirat.


Hbo go: nem próbáltam, de UPC-ben benne van a HBO, HBO 2, HBO 3 tv csatorna, az ottani sorozatokat tv-ben nézem/néztem (Trónok harca, Csernobil, Aranyélet...)

2020. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%

nekem van mindkettő. a hbo go-n inkább a fenőtteknek kedvez, az bűnügyi, rejtélyes, illetve engem a filmek nem annyira érintenek meg. két sorozatot szeretek rajta, és ennyi🤷‍♀️ jah és nickelodeon sorozatok is vannak (pl Ricky, Nicky, Dicky és Dawn, Veszélyes Henry, Spongyabob, Lármás család stb.) meg kisgyerekeknek is sok film meg mese van. nem tudom szereted-e a Marvelt, de ott van pár marvel film


a netflix az igazából minden korosztálynak gyárt tartalmakat. azon sokkal ismertebb és jobb sorozatok vannak (pl. teen wolf, the 100, riverdale, stranger things, orange is the new black, anne with an e, the end of the fucking world stb.)

éés én a filmeket is nagyon szeretem! de már fentebb is írták, regisztrálj próba időszakra😄

2020. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

- HBO Go olcsóbb.

- HBO Go-n mindenhez van magyar felirat vagy szinkron. Netflixen nincs.

- Ha óriási és 4k-s a tévéd, akkor a netflixen van 4k-s csomag, HBO-n nincs.

- Nem tudok pontos számokat mondani, de szerintem netflixen több a tartalom.

- HBO-n szerintem több a "mozis" cucc, tehát olyan dolgok, amiket nemrég mutattak be mozikban.


Szerintem fiatalként jobb a netflix.

Hbo go-n sok olyan film van, amit alig néznek páran. Saját gyártású, komoly drámákból áll szerintem a felhozatal fele. Bírom az ilyeneket, de néha csak kikapcsolódnék, amihez alig van rajta vígjáték vagy horror.

A netflix szerintem inkább a fiatalokra, középkorúakra ment rá. Szabadabb kezet kapnak a rendezők, próbálnak szórakoztató alkotásokból is sokat pörgetni.

2020. jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%

Hello!


Én HBO GO-t nem próbáltam, de haverom szerint a Netflix sokkal jobb.

Nekem mostanában járt le a próbidőszakom Netflixre.

Keresnék 4 vagy 3 főt akivel a premiumos csomagot meg lehet osztani mert ott egyszerre 4 eszközön lehet nézni és a havi 3 990 Ft 5 vagy 4 részre osztódik akkor, fizetés revoluton lesz számla szétosztással.

Akir érdekel írjon privát üzenetben.

2020. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
67%
Az hbo nagy szar.nem eleg h siralmas a valasztek, fos a szinkron, vagy csak eredeti amerikai angollal/spanyollal nezhetoek.netflix <3
2020. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A próbaidőszakot mind a kettőnél próbáltam, nekem a Netflix sokkal jobban tetszik, több (rengeteg) tartalom van ami érdekel mint az HBO Go-nál. Az ingyenes hónap alatt nem tudtam mindent megnézni amit szerettem volna...szóval nekem egyértelmű volt. Az HBO -nál 7 nap az ingyenes időszak, de így is hamar meguntam, hogy csak 1-2 film vagy sorozat volt ami érdekelt.

A Netflix kicsit drágább, és több a felíratos film/sorozat, de szerintem így is megéri

2020. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszöszöm mindenki válaszát, végül a Netflix mellett döntöttem. :)
2020. júl. 4. 21:54
 18/21 anonim ***** válasza:
Netflix nekem elég sokáig volt, monitoromon teljesen jó volt a képminőség az alapcsomaggal, aztán vettem egy 4K-s tv-t, azon nézhetetlen. Szóval oda minimum a 3200 Ft-os, de inkább a 4000 Ft-ot előfizetés kell, hogy normális legyen a képminőség. HBO-n csak egy csomag van, a HD. 4K TV-n még az se a legjobb, de simán nézhető és kb 600 Ft-al olcsóbb így is, mint az alap netflix csomag.
2020. dec. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
30%
#18as vagyok. Amúgy a netflixnél nem lenne vészes az a 4 ezer forint a 4K minőségért, de mostanában elég gyász műsorok vannak, mind tele van PC hülyeségekkel. De persze vannak jó régebbi műsorok rajta. HBO-n jóval kevesebb van.
2020. dec. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Mindenki írja hogy a netflixen 1 hónap ingyen van. Na nekem nem volt ilyen. Standard csomagra fizettem és ehelyett a premium volt de teljes ingyenessèg nem. És nem lehetett választani !?!?
2021. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!