Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hbo go vagy netflix?

Egyember16 kérdése:

Hbo go vagy netflix?

Figyelt kérdés
Indokoljátok is!

2020. jan. 11. 15:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó, de megvannak az előnyei és a hátrányai is.

A Netflixen több a tartalom, de kevesebb a szinkronos, ezért ha valaki elsősorban Magyar tartalmakat keres, a HBO GO-val jobban jár.

A HBO GO kedvezőbb árban van, mint a Netflix, viszont jelenleg nincs próbalehetőség. A Netflix egy hónap ingyenes próbát ad (ezt egyébként mindenképp érdemes kihasználni).

A kettőn viszont mások a filmek és sorozatok, más a tartalom.


Én végül a HBO GO mellett döntöttem. Egyrészt a kedvezőbb ár miatt, másrészt van bőven rajta Magyar tartalom, és folyamatosan vannak újdonságok.


Volt aki feljebb azt írta, egyik sem éri meg, ezzel én nem értek egyet. A HBO GO-ért havi 2000 Ft-ot fizetek, ez kb. egy mozijegy, vagy egyetlen DVD film ára, szerintem nem sok érte. Gyakorlatilag egy mozijegy vagy műsoros DVD lemez ára, cserébe többszáz film és sorozat között válogathatok.

2021. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!