Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyikre éri meg...

Szerintetek melyikre éri meg jobban előfizetni? Netflixre vagy HBO gora?

Figyelt kérdés
Illetve tudtok a kettő közül valamelyiken jó nyomozós, ügynökös sorozatokat?

2020. jan. 23. 11:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van mindkettő. Csak időm nincs rájuk :D Netflixen vanank jó sorozatok filmek is, de én nagyon HBO párti vagyok.A Trónok harcát kifejezetten utálom, de van még rengeteg sok zsáz film sorozat mai nagyon bejön ;)
2020. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

10# Azt azért tegyük hozzá, hogyha az illetőnek vannak ismerősei, teszem azt két másik egyed, akkor szétosztják egymás között.


Ismerőssel jobb a helyzet, de értem mire gondolsz. De nagyon úgy tűnik hogy ez lesz a jövő, a kábeltévé meg megy a kukába.



Sokkal kényelmesebb is mondjuk egy okos tévén nézni mint torrentről letölteni... Ráadásul azonnal nézheted ahogy megjelenik a streaming csatornán... Torrentre órákat kell várni, vagy fél napot, és nem is kerül fel minden sorozat Netflixről sem, kizártnak tartom hogy a Netflix összes tartalma fent legyen torrenteken, és mem kell mindre egyszerre előfizetni, lehet havonta váltogatni is őket. ¯\_(ツ)_/¯ ma már olyan jó árakban vannak, hogy szinte felesleges torrenten szórakozni, idővel mindent legálisan fognak tenni.



a legtöbben úgy csinálják, hogy egy-két hónapra fizetnek elő a Netflix-re, majd ha megnézték, amit ott akartak, akkor lemondják és előfizetnek egy másikra, mondjuk az Amazon Prime-ra, majd két hónap múlva megint mást néznek.

2020. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
11%

#12 Ja aki sorozatfüggő és minden vackot megnéz amit elé tolnak azt meg tudom érteni.

"De nagyon úgy tűnik hogy ez lesz a jövő, a kábeltévé meg megy a kukába.'

Pont a kábeltévé izgat legkevésbé, azt csak említettem mint egy lehetséges opció, de azon maximum sportot nézek, semmi mást, szóval nem izgat ha nem lesznek rajta filmek meg egyebek, a reklám miatt amúgy is irritáló.

"Sokkal kényelmesebb is mondjuk egy okos tévén nézni mint torrentről letölteni..."

Nincs okos tévém, viszont van jó minőségű HD tévém. Nem fogok azért okostévére beruházni hogy bugyuta sorozatokat lessek. Az sem igazán releváns hogy pár óra késéssel jelenik meg valami, mivel mint mondottam egyrészt nem nézek semmilyen sorozatot (a legutóbbi amit láttam az a Star Wars Lázadók volt, két éve), a másik meg hogy akinek ez érv, ez relevancia, hogy 6-8 órát nem bír várni valamire (mintha egy fél évről lenne szó legalábbis), az a dedó kategória, nem kommentálnám. Nem mellesleg az ncore-ról egy filmet átlag minőségben kb. 10 perc leszedni normál netkapcsolattal. Akinek fél nap, annak javaslom netflix helyett normális szélessávú internetre fizessen elő a betárcsázós helyett.

Ami kell az minden fenn van a neten, sőt a boltban és a moziban is elérhető. Valaki említette itt fentebb hogy eltűnik majd a Star Wars meg a Marvel, könyörgöm a Star Wars új részeit senki se nézi meg kétszer, a klasszikus darabok meg szerintem mindenkinél ott figyelnek a polcon DVD-n, mégis minek kéne ahhoz streaming? A Marvel filmek meg a mozira vannak kalibrálva, évente kijön belőlük 3, addig tartanak míg elmegy az ember, megnézi a moziban, kibeszéli és két hét múlva már elfelejtette. Senki nem nézi meg őket többször.

2020. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

== HBO ==

Wataha

True Detective

Drót


== Netflix ==

Marcella

Bodyguard

Manhunt: Unabomber

Mindhunter

Sherlock

Dexter


Biztos van több is, de ezek elég jók.

Ha egyikre előfizetsz, aztán lemondod, köv hónapban a másikat használod, bármikor visszamehetsz egyikről a másikra. Ez nem ELMŰ, hogy többe került a kikötés meg a visszakötés, mint fél éves előfizetés a semmire.

2020. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
68%
12# Azért fizetünk elő, hogy a készítőknek legyen miből megcsinálniuk azt, amit Te letorrentezel. Nagyon szívesen! :)
2020. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
64%

""Azt azért tegyük hozzá, hogyha az illetőnek vannak ismerősei, teszem azt két másik egyed, akkor szétosztják egymás között.""


NOS! :) Ezt pontosan korlátozni akarják EGY hazatárasra, mert az élelmesek kihasználják és ez pénzkiesés.

Ugyanakkor ha a gyerek is nézi a Netflixet és éppen elutazik, vagy koliban lakik, akkor miért ne nézhetné ott is ugyan azzal az acc-al.


Ez most képlékeny. De korlátozásról több helyen is szó van.

2020. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
11%

Amugy angliaban lakom es itt mindenkinek van netflix elofizetese szinte. Azokat amiket en nezek sehol nem lehet megvenni igy kenytelen vagyok letolteni.

Persze akinek annyi az igenye hogy ügynökös sorozat, pont annak talaltak ki ezeket a szolgalatasokat, egyed amit eled raknak. Szinte mindegy melyiket nezi az ember, mert ahogy az egyik vegeter jon a masik rendkivul hasonlo sorozat amit megint lehet vallasosan nezni mintha olyan marha jo lenne, kozben valamire valo sorozat nem volt kb 10 eve.

2020. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
70%

Velemenyem szerint az a paraszt akit annyi erdekel hogy ügynökös legyen a sorozat. De az eleg durvan.

Ez a szep a vilagban, mindnyajan masok vagyunk.

2020. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a kérdés, ennek ellenére ezerrel megy a parasztozás a komment szekcióban... :D A hosszászólásokat olvasva némelyeknek igen sérülékeny lehet az önbizalma, hogy attól hiszik magukat jobbnak, többnek, hogy ők mire, vagy mire nem fizettek elő...


Én csak a Netflixet használom a testvérem által, 4-en használjuk. Szerintem ez nagy előnye a Netflixnek, körbekérdezhetsz, ki akarná használni, és velük megosztod, aztán elkéred azt a részét az illetőtől, így máris nem olyan drága.

Hbo GO-n is sok jó tartalom van.

Nézz körbe, hol mi elérhető, próbáld ki az ingyenes próbát, annyi idő alatt ki fog derülni, megéri-e, ki tudod-e használni a szolgáltatást. :)

2020. jan. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

:) társadalmi réteg különbség egyre fokozódik.


Nekem kedvencem a Homeland. Showtime forgalmazza.

2020. jan. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!