Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Gyűrűk ura és Hobbit filmek...

A Gyűrűk ura és Hobbit filmek bővített változatai mennyivel másak mint az "alap" verziók? Mennyit adnak hozzá?

Figyelt kérdés

A félreértések elkerülése végett, az alatt hogy "mennyiben másak", természetesen nem azt értem hogy soroljátok fel kockáról kockára hogy mi a különbség és mennyi jelenettel több a bővített, nem ez érdekel, annak én is utána tudok nézni.

Az érdekel sokkal inkább, hogy mennyivel adnak többet a bővített verziók? Vannak-e benne fontos, a cselekményt, a filmélményt kibővítő, megértéshez szükséges jelenetek, elemek, vagy csak humoros/érdekes filler jelenetsorok? Még egyszerűbben: érdemes a bővített részeket beszerezni, vagy a tökéletes élményhez az is elég ha azt nézem ami a tévé/alap DVD ad?



2020. jan. 28. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A Gyűrűk Urát érdemes, van ugyan pár jelenet, ami inkább humoros, de sok fontos rész is a bővített verzióba került csak bele. A hobbitnál talán kevésbé adnak hozzá a történethez a plusz jelenetek, de ebben nem vagyok biztos, elég rég láttam.
2020. jan. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Gyűrűk ura esetében, főleg az első részben a bővített jelenetek egy része a hobbit eseményeit helyezi bele a történetbe.

Most hogy van 3 film is a Hobbitból, nem mond új információt a bővítmény, viszont amíg nem volt addig jó volt tudni, hogy kivel mi történt korábban.


A többi részben: TTT, TROTK is szeretem a bővítményeket. Ott is több magyarázatot ad a cselekményre.


A hobbit filmeknél, teljesen elhanyagolható :)

2020. jan. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

pl a Gyűrűk Urában a bővített változatban azt is látni, hogy hogyan halt meg Saruman.


Az alapban ugye Gandalf csak elmondja,. hogy neemm neki már nincs hatalma.

2020. jan. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az "alap" csak trailer, a bővített v. a film.
2020. jan. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindegyiket érdemes megnézni, nem szimplán hosszabb a bővített, van ami meg abban nincs benne ami a rövidebben igem
2021. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Reggel 8-kor tv elé pattansz és hajrá! estére végzel.
2021. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!