Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért fizet elő bárki az...

Miért fizet elő bárki az ilyen Netflix, HBO GO stb. jellegű szolgáltatásokra, ha Videán gyakorlatilag az összes film elérhető ingyen?

Figyelt kérdés

2020. febr. 2. 21:41
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
86%
Havi 2500 Ft szórakoztatásért (HBO Go) szerintem nagyon korrekt ár. Egy színházjegy drágább. És majdnem egy mozijegy ára. Aki ingyen akar mindent menjen a fenébe...
2020. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy tényleg nem értem, hogy mi ez a nagy problémázás a havidíj miatt...aki erre érzékeny, többek között én is, tudja, hogy egy netflix előfizut 4 ember tudja akár egyidejűleg nyüstölni, így össze lehet állni 1-3- vagy akár 3 cimborával is, hogy szétdobjátok a havidíj az..úgy meg már akkor rongyos 1000 Ft-r9l beszélünk havonta..cserébe minimum FullHD-s tartalmak tömkelege, de van egy csomó 4K-s meg HDR-es tartalom is...végre értelmét nyert a 4K-s smart tévé létezése...mert kínlódás, keresgélés, töltögetés nélkül is ott van egy kazal film/sorozat, ami ég gombnyomással elérhető...ennek így ebben a formában igenis van létjogosultsága...nekem egy hete van netflixem, és máris sokkal többet néztem, mint a sima tévéadókat ezer reklámmal tarkítva....jó dolog ez....versengenek csak az előfizetők kegyeiért a szolgáltatók, ennek mi felhasználók leszünk a legnagyobb győztesei... minőségi tartalmak jönnek továbbra is nagy mennyiségben..csak így tovább...
2020. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
94%

Kényelem.

Felbontás.

Reklám mentes.

Tartalom.


Akinek ingyen elérhető más forrásból, ő dolga. Ez meg az enyém.

Nem ingyen van. Oké. Tehát nem való mindenkinek. Én is kevesebbet keresek, mint 2 éve. Lesz az a pont, ha így halad, hogy spórolni kell majd. Akkor ezzel majd lehet. Más most spórol ezzel. Tegye.

Átlag magyar nem keres jól. És érthető, hogy kalózkodik. Sőt! Még gazdagék is csinálják. Pl Balázska a rádió egy morning sójában.


Na bumm.

Van pro és kontra.

A videa gyenge minősége és vírusos linkjei nem valók mindenkinek.

2020. febr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
19%
2020. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
28%
Mert aki annyira tudott olvasni, hogy egy torrent klienst tudjon kezelni, már külföldön dolgozik.... lehet azért
2020. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
87%
Sokkal kényelmesebb is mondjuk egy okos tévén nézni mint torrentről letölteni... Ráadásul azonnal nézheted ahogy megjelenik a streaming csatornán... Torrentre órákat kell várni, vagy fél napot, és nem is kerül fel minden sorozat Netflixről sem...
2020. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
22%

1. Mert nem szeretnék lopni.


2. Mert nem szeretnék vírust a gépemre.


3. Mert a Netflix kényelmesebb, bármikor bárhonnan elérhető, nem kell letöltögetni.


4. Mert szeretem a tartalmát, sokat nézem, így megéri.


5. Mert megosztjuk többen, így már nem drága egyáltalán.

2020. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
14%

Jó nagy marhaságokat ír a 27 válaszadó is. Lássuk sorban:


1.) Magyarországon a torrent letöltés nem bűncselekmény. Tehát aki letölt, az nem lop. Nyilván tájékozottabb lenne 27-es, ha nem csak a Netflixet nézegetné, meg a blikk.hu-t.


2.) Komoly torrent oldalakról nem kapsz vírust. Komolytalan, ruszki oldalakról esetleg, de azt meg dilettáns, hülyék látogatják.


3.) Torrent is elérhető bárhonnan. Letölteni sem egy nagy dolog. Ja, hát nyilván kell hozzá egy komolyabb internet (nekem pl. gigabites van), nem vidéki kisgyerekeknek való, akiknek anyuci/apuci fizeti a legolcsóbb internetet.


4.) Szereti az egybites sorozatokat, ez nagyjából mindent el is árul a 27-esről.


5.) Megosztják többen, és így már nem drága. Ennél gagyibb/lúzerebb dolgot el sem tudok képzelni. Ez olyan, mint amikor a nincstelen csórók egy bérlettel közlekednek a tömegközlekedésen és cserélgetik egymás között.

2020. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
86%
Mert 2020ban el kéne már felejteni a bufferelős, reklámos, online vackokat
2020. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
28# De a torrentnél vissza is kell tölteni és ez illegális, tehát a torrent kéttélűkard! Jó is lenne már elfelejteni a filmek, sorozatok és zenék letöltését 2020-ban.
2020. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!