Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért fizet elő bárki az...

Miért fizet elő bárki az ilyen Netflix, HBO GO stb. jellegű szolgáltatásokra, ha Videán gyakorlatilag az összes film elérhető ingyen?

Figyelt kérdés

2020. febr. 2. 21:41
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
20%
Én azonnal elfelejtem a torrentezést, amint megmondja valamelyik okostojás, hogy egyes, kereskedelmi forgalomban nem kapható, kizárólag torrenten elérhető filmritkaságokat honnan szerezzek be ezentúl!
2020. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Húha hát 2400 ft tényleg nagyon sok. És még a gyerekeknek is van fent sok mese. Ott legalább nincs undi reklám.
2020. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
'Kedves' 28-as. A 27-es vagyok, akit a hozzászólásoddal ekéztél. Engem baromira nem érdekel, mit gondolsz rólam, és jobb ha tudod, hogy az én véleményem sem fényesebb a magadfajta nagyképű lúzerekről. :D
2020. febr. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
81%

Mert nem vagyok igénytelen....

Meg 2020-ban ki néz 240p-ben filmet szinkronosan?

2020. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Nahát drágám... Ha azt mondod fent van videán is elkell szomorítsalak, nem. Én már rengetegszer próbáltam ott. Azóta ingyenes (modolt)netflixet nézem, és teljesen meg vagyok vele elégedve.
2020. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!