Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit nézzek ha most fejeztem...

Mit nézzek ha most fejeztem be a stranger things-t?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nos pár napja elkezdtem nézni a Stranger Things-t. Tegnap meg is volt az utolsó rész, és nagyon hiányolom már most, pedig a 4. évad még messze van :(. Tudnátok ajanlani hasonló sorozatokat? Ami nem feltétlen kell, hogy ilysztő legyen, anélkül elvagyok. Mit ajánlotok?

2020. febr. 3. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Ash vs Evil Dead

Londoni rémtörténetek

Halottak völgye

Rémvadászok

2020. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kicsit pontosítok. Inkább abban hasonlítson a sorozathoz, ahogy a gyerekek teenagerekké válnak, lassan felnőnek, a kapcsolataik, stb stb. Nem a szörnyes dolog a lényeges, inkább ez a része :)
2020. febr. 3. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Írd ki minden nap 2x !
2020. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz nem, de nem bánnám ha a kérdésre válaszolnál, vagy inkabb nem írnál semmit :)
2020. febr. 3. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Abból a szempontból amit leírtál talán az "Anne with an e" hasonlít rá a leginkább.

Nem igazán ismerek olyan sorozatokat ahol gyerekek a főszereplők.

Én emelett a Dark-ot ajánlanám.

2020. febr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én régebbi sorozatok között keresgélnék, például régebben nagy sikere volt az Internátusnak, ami egy talán spanyol sorozat volt, és abban egy bentlakásos iskolában élő diákok életét mutatták be, és ott is volt valami természetfeletti, ha jól emlékszem. De az a baj, hogy az elmúlt 10 évben nem volt pléda hasonló soorzatokra, szóval olyan minőségűt, témájút kisebb eséllyel fogsz találni, mint a Stranger Things.
2020. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most jött ki egy új sorozat a címe "Ez így nem OK"
2020. febr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!