Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki megválaszolná a lenti...

Valaki megválaszolná a lenti kérdéseket, amiket nem értek az Amerikai Horror Story 2. évadjából?

Figyelt kérdés

Ki sterilizálta Grace-t?

Vérpofa és Lana fia megölte a néger csajt?

Shelby mikor levágott lábbal kijön a csatornából azután hova tűnik?

Oliver miért bánta meg, hogy elvitte Lanát?

Kit milyen lemezt dugdos, mi van azon, hogy olyan fontos Vérpofának?

Amikor lelőnek egy csajt meg a paliját a Briarcliffben, azelőtt a pali agyonszúrkálja Vérpofa fiát, ő hogy éli túl mégis (merthogy megjelent, mikor a kettő Vérpofa maszkos csávó lelőtte a csajt meg a palit)?


Remélem érthetően írtam le, és bocsánat, ha valami teljesen hülyeség.



2020. márc. 8. 22:16
 1/4 anonim válasza:

Igazából ezekre mind választ kapsz, ha végig nézed a sorozatot. Most így fejből csak ezekre tudok válaszolni, de tényleg minden kérdésedre a sorozatban választ találsz. :)

Shelby mikor levágott lábbal kijön a csatornából azután hova tűnik? Kórházba viszik, majd ott megöli Howard atya, mivel tudja, hogy ez a Dr. Arthur Arden "műve".


Kit milyen lemezt dugdos, mi van azon, hogy olyan fontos Vérpofának? Azon van az a hangfelvétel, amellyel Lana letudta buktatni Oliver-t.


Vérpofa és Lana fia megölte a néger csajt? Ez nem derül ki. Az apjából kiindulva, szerintem igen.


Oliver miért bánta meg, hogy elvitte Lanát? Olivernek Lana csak arra kellett hogy enyhíthessen az anya komplexusán. Ez egy igen jellemző betegség az AHS-ben, sok embernél jön fel pl. Tate Langdon, Johnny Thredson stb.


Ki sterilizálta Grace-t? Senki, mivel a lények elviszik őt.

Amikor lelőnek egy csajt meg a paliját a Briarcliffben, azelőtt a pali agyonszúrkálja Vérpofa fiát, ő hogy éli túl mégis (merthogy megjelent, mikor a kettő Vérpofa maszkos csávó lelőtte a csajt meg a palit)? Ezt hirtelen nem találtam meg, csak átpörgettem a részeket, de szerintem ha megnézed, biztos választ találsz rá. :)

2020. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Amikor lelőnek egy csajt meg a paliját a Briarcliffben, azelőtt a pali agyonszúrkálja Vérpofa fiát, ő hogy éli túl mégis (merthogy megjelent, mikor a kettő Vérpofa maszkos csávó lelőtte a csajt meg a palit)?

Naa, megtaláltam. A sorozatban említi a másik két srác, hogy azért ölték meg a házaspárt, mert ők leszúrták a társukat, Joey-t. Ő nem Johnny, a Vérpofa fia :)

2020. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Aaaa köszönöm szépen:)

De azon a lemezen pontosan melyik beszélgetés van?

2020. márc. 19. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia szerintem amikor Kit bevallja hogy ugye ő ölte meg a feleségét meg a lányokat.
2020. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!