Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Koltai Róbert rendezésében...

Koltai Róbert rendezésében készült Sose halunk meg című film cselekménye?

Figyelt kérdés

Sajnos nem volt időm megnézni a filmet, csak az első 20 percet láttam.

A cselekmény fontosabb mozzanataira lennék kíváncsi.

Úgy vélem, sokan ismerik a filmet, talán valaki tud nekem segíteni!

Nem feltétlenül muszáj részletesen, elég, ha pontokba összeszedve nagyvonalakban tudomást szerezhetek róla.


A segítséget és a válaszokat előre is megköszönöm!


2020. ápr. 28. 10:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Két példa, hátha felfogod a különbséget....

1. egy pozitív példa - ez egy valódi kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelv..


Elkészített valamit, és olyanoktól vár véleményt, akik valószínűleg jobban beszélnek angolul, mint ő.


Jött is rá normális válasz, én is válaszoltam!


2. Az előbb említett lusta diák, aki odadobja a komplett feladatot, hogy csinálják meg helyette a kommentelők.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazif..


vagy ez:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazif..


És ilyenekből naponta tucatszám vannak!

2020. máj. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Na itt a legfrissebb is..

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__tarsadalomtudoman..



Írjunk meg HELYETTE egy komplett egyetemi beadandót....


Erre buksimizni kéne őt szerinted...???

2020. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

És újfent egy...


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazif..


Írsz róla fogalmazást neki, kedves kérdező????

2020. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves 9. válaszoló!


Az érvelésed ott bukik meg, hogy a bojler megszereléséhez víz/villanyszerelői, a vírusos gép megtisztításához informatikai, a sérülés ellátásához orvosi, bizonyos gasztronómiai különlegességek elkészítéséhez vendéglátói, a babettán a lánccseréhez műszaki alapismeretek megléte szükségeltetik. Az általad felsorolt problémák megoldásához alapvetően mind kell némi minimális szakértelem, ami HA megvan, akkor a bizonyos szakmákhoz értő emberek tudnak neked segíteni. Azonban egy film megtekintéséhez nem kell más csak idő és türelem. Nem tudom helyette megnézni és értelmezni a filmet. Ha leírom neki, hogy miről szólt a film, és ő az én gondolataimat leadja sajátjaként, abból tanul valamit? Gyarapodik szakmailag, szellemileg, akárhogy? Nem. Ha te segítesz nekem abban, hogyan tudom megjavítani a bojlert, hogyan kell a vírust kiirtanom a számítógépemről, hogyan kezeljek egy sérülést, hogyan főzzek meg valamit, vagy hogyan cseréljek láncot a babettán, akkor az elvégzett feladat után tapasztalatot szereztem. Olyan készségekkel gyarapodtam, amiket a továbbiakban is tudok majd hasznosítani. Ha én leírtam volna, hogy miről szól a Sose halunk meg, ő pedig ezt bemásolta volna a leadandójába, akkor gyarapodott volna bármivel is? Mert szerintem nem.

2020. máj. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek tearpuck, erre a kérdésre nem 100%ban illene az általam megfogalmazott gondolatok, viszont az irigység, a segítőkészség teljes hiánya, az odaszólogatás problémája igen is jelen van sok emberben.

Itt inkább a kéretlen okoskodások, lekezelések, amik bántanak engem.

Mint írtad, ez a filmnézős dolog tényleg máshogy esik (bár ha mindenképp jószándékúan akarnánk megvizsgálni a dolgot, még esetleg arra is következtethetünk, hogy netalántán nem értette a filmet rendesen, vagy a kérdés volt a kérdező számára bonyolult, ezért is kérdezhette meg) s majd ha akadt volna olyan, aki rákérdez ezekre, nem ezerrel magyaráz neki, akkor talán a kérdező bővebben is kifejthette volna amire kíváncsi.

Dehát ez elmaradt, mint látjuk.


A kérdés valóban kelthet gyanút egyesek számára, de ha úgy is áll hozzá az ember, akkor nem is fog mást látni.

De az is érdekes lenne, hogy miért rossz az valakinek, ha segít másnak valamiben ?

Szerintem, ha leírta volna neki valaki a fent említett film főbb cselekményeit, amit ugyan kiírt, nem hiszem, hogy meglenne rá az 5ös, illetve, hogy a teljes háziját megcsinálta volna bárki is.

De nem értem tényleg, hogy miért fájna ez valakinek.

De ne értsen félre, nem akarom megvédeni ismeretlenül a kérdezőt, sok fontos információ hiánya miatt sem, hogy ezzel mi volt az indíttatása, viszont a haszontalan válaszok semmiképpen nem tetszettek.


Tehát véleményem szerint pár cselekményt leírni azért...főleg aki látta :D

Nem olyan nagy dolog, szerintem... ha tudod, miért ne osztanád meg vele ?


Egyébként 10es (és a többi) úgy veszem észre te játszod az értetlent.

Továbbá ez nem kérés volt, amit olyan okosan felhoztál :D

Kérdés volt, hiszen írta, hogy arra lenne kíváncsi, a főbb cselekményekre.

Az, hogy odabiggyesztette, hogy pontokba szedve... az számára lenne jó.

Viszont a válaszra vár, ha nem pontokban szeded össze, majd kiválogatja :D

Ez nem kérés volt, esetleg a formát adta meg, hogy pontokba szedve.

A kérés az lenne, hogy pl. "töltse már le nekem valaki ezt a játékot/filmet, azt küldje el ide" vagy rendeljen már nekem valaki ezt és ezt a könyvet, vagy növényt.


De itt leginkább azon van a hangsúly, miért kell belerúgni a másikba, ha nem tudsz-nem akarsz segíteni ?!

Felrakja az egész feladatot ?

És ? Ha akarsz segítessz neki, vagy nem, de miért kell odaszólni, okoskodni ?

Pofátlan dolog feltenni így, teljes egészében a feladatot ?

Lehet!

Bunkó dolog beszólni, irigykedni, okoskodni, szórakozni ?

Lehet!

Ki-ki gondolkozzon el rajta, szerintem.

2020. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!