Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Agymenôk, szinkronosan vagy...

Agymenôk, szinkronosan vagy eredetiben jobb?

Figyelt kérdés
2020. máj. 7. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha érted, akkor eredetiben. Ha nem, akkor szinkronosan.
2020. máj. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az Agymenők pont azok közé tartozik, amik élvezhetőek magyar szinkronnal. De talán én egy kicsit elfogult vagyok, szerintem a magyar szinkronok általában zseniálisak.
2020. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az Agymenők magyar szinkronjának egyik érthetetlen negatív csavara a nyafogó vagy affektáló Sheldon, mintha nyápic, meleg karakter lenne, és sokkal magasabb hangszínen beszél, vinnyog. Ami azért nem vicces, mert maga a színész tényleg meleg, és mégis normális hangon adja elő a karaktert.


A szinkronizált tartalmak nagy hibája, hogy eltérítik a karakterek valódi személyiségét, amit a színészek a hanghordozással, hangszínnel, kiejtéssel keltenek életre.

2020. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz magyar szinkronnal, de én azon az állásponton vagyok, hogy minden jobb eredeti hanggal. Mármint az eredetinél nem lehet jobb a szinkronos, mert hát az az eredeti. A színészek eredeti hangja, stb. :D Sokat hozzádob. Egyetértek a 3. hozzászólóval. Szóval ha teheted, inkább angolul nézd.
2020. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!