Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális, teljesen le...

Ez normális, teljesen le vagyok blokkolva?

Figyelt kérdés
Már eltelt 1 óra a Kanada-Magyarország női pólómeccs óta és úgy érzem magam, mint a brazilok a 7-1-nél. Itt fekszem az ágyamban, és csak arra tudok gondolni, hogy ilyen lehetőség soha nem lesz. Hazai pályán játszani egy világbajnoki éremért. Egyszerűen nem tudom feldolgozni, ilyen gusztustalan mérkőzés után... Tavaly, amikor a Veszprém a bl döntőben kikapott, akkor egy hétre elment a kedvem mindentől. Voltak hasonlóélményeitek?

2017. júl. 24. 22:26
 1/5 jeverezi ***** válasza:
Nrem normális azonnal fordulj orvoshoz legjobb ha pszichiátert keresel fel a súlyos memóriaproblémáiddal! :(
2017. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 jeverezi ***** válasza:
nem normális de szerintem avlahol te is sejted ha itt megkérdezted! Javaslom fordulj szakemberhez amíg nem uralkodik el ez a leblokkolás rajtad teljesen! :(
2017. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális?


Ennyi kapufát egy év alatt nem látni, komolyan. Nem tehettek róla, szegények, borzasztóan le lehettek törve.


Nem láttam "gusztustalannak".

2017. júl. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább maga a helyzet volt gusztustalan, hogy lövünk vagy 5 kapufát, míg náluk egy játékos dönti el a mérkőzést és ezáltal ők játszhatnak éremért. De az valamelyest vígasztal, hogy negyedikek lettek.
2017. júl. 29. 10:34
 5/5 anonim válasza:
Irigylem a rettenetes problémáidat.
2017. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!