Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem vetítik le a Tv-ben...

Miért nem vetítik le a Tv-ben a Harry Potter 4. részét?

Figyelt kérdés
Nem először vetítik le úgy a sorozatot, hogy a 3. rész után egyből az 5. jön. Persze ez nem mindig jellemző, de a Coolon már sokszor tapasztaltam. Mi lehet az oka?

2020. máj. 16. 22:22
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem mindig szokták minden részt valamikor minden 2 dikat vetítik le:)
2020. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Összevissza adják a részeket nyilván azokat adják sűrűbben amik népszerűbbek. A 4. részt is szokták adni de sokkal ritkábban.
2020. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MalomN ***** válasza:
34%

Én arra tudok gondolni, hogy igazából abban van a legvérfagyasztóbb jelenet (Cedric halála) és ez nem biztos hogy megfelel bizonyos szabályoknak. Bár ez nyilván attól is függ, hogy mikor vetítik.

De ez csak egy tipp, ami hirtelen eszembe jutott.

2020. máj. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
41%
Mert csicskák :D
2020. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Azt én is néztem, hogy az a rész kimaradt, pedig még be is harangozták, hogy minden szombaton 1 részt leadnak :D

Nem tudom szándékos volt-e vagy csak nem tudnak már ennyi részt számon tartani.

Viszont 6 hetet mondtak, így nem minden rész fért volna bele, így valamiért azt tarthatták a legelhanyagolhatóbbnak.

2020. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jéj, akkor tényleg kihagyták.
2020. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!