Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt shameless rajongó?

Van itt shameless rajongó?

Figyelt kérdés
Ha igen, nektek hogy tetszik a sorozat? Az elején jobb volt szerintetek? Én most tartok a 7.évad 3.részénél, és szerintem kicsit bunkóbb lett a család egymással, de így is élvezhető nem?

2020. máj. 31. 02:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem :)
2020. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én bírtam amikor belelehetett szaladni a TV-ben. De elég összevissza ment, nem lehetett nekiülni hogy akkor most nézem, mert hol adták hol nem, hol olyan idősávban hogy senki se láthassa hajnal 3:30-kor.
2020. máj. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jaa hát Én se tv-ben néztem.
2020. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja, hát DVD-n nem futottam bele még. torrendboltba meg ritkán járok, lusta vagyok összevadászgatni már, max ha valakinek meglenne akkor elkérném. :D
2020. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én sorozatbaráton nézem, az összes évad fent van eddig:) 6.évadtól feliratos de élvezhető.
2020. máj. 31. 13:46
 6/16 anonim ***** válasza:
Sorozatokat szeretem szinkronosan főleg ha nem sikerült rosszul, ja és inkább letöltve, TV-n át. gubbasszon a fene a monitornál :)
2020. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok minta 6-os.De nálam össze van kötve a gép meg a tv tehát a feliratosokat is tv-ben nézem.
2020. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem Én sem szeretek a gép előtt gubbasztani mikor ott a kényelmes hely a tv előtt+nagy képernyő.De a felirat nem zavar.
2020. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen engem se:D én is általába összekötöm a géppel. De a szívem fog megszakadni ha befejezem a sorozatot:(
2020. máj. 31. 22:32
 10/16 NovaDevon válasza:

Kedvenc sorozat.

Tetszik hogy mindenki mas személyiség de valahogy megis magára ismer az ember bennük valamilyen szinten.

Bar Fiona karaktere eleg gaz lett a végére szerintem, bar bizonyos szemszögből érthető ahogyan viselkedik egy ido utan, egyebkent a 10.evadnal járok.

2020. jún. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!