Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc karaktered a...

Ki a kedvenc karaktered a Harry Potter-ből?

Figyelt kérdés
Írd le egy kommenteben is!

2020. jún. 9. 09:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

5-höz: Don Dumbledor (ha láttátok a Potter Albertet, értitek) XD

Amúgy nagyon bírom Lunát is, nagy arc.

Hermionénak a logikussága tetszik, bár néha nem értek vele egyet.

2020. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen értem hogy kiderül a végén milyen jófiú Piton, de azért számomra nehéz elmenni az mellett hogy egyébként hogyan viselkedett a 7 könyvön keresztül, persze mikor védi magát, az jogos, de amúgy is.

De ezzel párhuzamosan azért nagyon érdekes a karaktere.

2020. jún. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
12-es! Szerintem is inkább a karakteres jelleme miatt szeretik a legtöbben. Sérült ember, aki gyerekkorában sem kapta meg a megfelelő bánásmódot, az iskolában csúfolták, felnőttként a sötét oldalon talált "menedéket". Csodálatra méltó a kitartó szerelme, és, hogy emiatt végül "oldalt váltott", valaimint a bátorsága, hidegvérűsége... És igen, nyilván nem lehet elmenni a tény mellett, hogy az egész sorozat alatt a felgyülemlett frusztrációját, sérelmeit vezette le a kiszemelt diákjain, dehát úgy gondolom ez teljesen emberi viselkedés, és a háttérben való munkálkodása teljesen kiegyenlíti. :)
2020. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%
Pontosan ezért szeretem én is, mert nem egy fekete-fehér figura mint a legtöbb szereplő. Vannak a jók akik szentek, meg a javíthatatlan rosszak, kicsit unalmasak már. És ott van Piton, van mit agyalni rajta, megmozgatja az ember agyát, hogy most őt hova is tegye, ráadásul van egy egyénisége is.
2020. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem Draco Malfoy a kedvenc karakterem, a személyiségfejlődése miatt 🐍💚😍

Nagyon ellentmondásos, de szerintem a történet végére hatalmas belső változásokon ment keresztül. Érdekes személyiség! Egyértelmű kedvenc!

2020. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sirius Black.
2020. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!