Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Átok című horrorfilm...

Az Átok című horrorfilm mennyire ijesztő?

Figyelt kérdés

Vannak benne durva jelenetek? Miről szól a film?


Sok benne a vér? Inkább ijesztő mint undorító?



2020. jún. 16. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát engem eléggé kikészített, de én nem vagyok nagy horroros, szóval lehet nem mérvadó ez:D Nem annyira véres és undorító, inkább terrorizál, ami számomra sokkal rosszabb...Vannak benne olyan jelenetek, amiket évekkel később is látok magam előtt és pár évvel később még ha elalvás előtt jutottak eszembe, akkor nem tudtam tőle rendesen aludni.
2020. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább az eredeti, japán filmet nézd meg. A Ju-On (Harag) sokkal ijesztőbb, mint a béna, amcsi remake.
2020. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az 1999-esre gondolsz? Viszonylag régen láttam, de emlékszem, hogy nagyon tetszett. Nem véres, inkább hátborzongató. Kiváló a szereposztás, az pedig számomra még inkább emeli a film értékét, hogy a Hollywoodban méltatlanul alulértékelt Lili Taylor itt végre főszerepet kapott.
2020. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!