Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most hogy így kicsit felkapott...

Most hogy így kicsit felkapottabb lett a Teen Wolf meg többször is volt róla szó így most nem tudom.. Lesz 7.évad? Vagy folytatják? Esetleg Spin off lesz? Vagy lesz valami? Írjatok le mindent a témával kapcsolatban!!!

Figyelt kérdés

2020. jún. 26. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy lesz. A 6. évad kereken véget ért. Az is már régebben befejeződött. A szereplők megváltoztak...

Én is nagyon ráálltam, amikor végig néztem :D

2020. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én pont pár napja kezdtem el újranézni vagy harmadszorra :D

7. évad, sajnos szinte biztos, hogy nem lesz, Jeff Davis is mondott erről valami olyant, hogy szerinte jó lezárást kapott a sorozat, de mégis olyant, hogy ehhez majd egy nap még hozzá lehessen nyúlni. De kifejtette, hogy spin-off -ra gondol első sorban, új helyszínnel és új szereplőkkel.

-Egy ideig Jeff és Tyler (Scott) beszéltek egy Teen Wolf filmről is, de inkább csak poénnak vették.

-spin-off: az előbb ugye mondtam, ezt majd amúgy én is esélyesnek látom, bár nem tudom mennyire lenne jó ötlet. Az elmúlt pár évben elég sok régi kedvenc sorozatom rontották el ilyennel, meg reboot-tal, szóval kicsit szkeptikus vagyok :c

-Kira-spin-off: ebben nem vagyok teljesen biztos, de mintha egy időben mondogatták volna, hogy majd egyszer kapni fog egy saját sorozatot.

2020. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

ezt a cikket találtam, jó lenne, ha így jönne össze a reboot, bár még jó lenne a régi színészekből többet összeszedni. és nem elrontani :c

#2 voltam:)

2020. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
remélem
2021. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia!lessz 7.èvad
2021. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Komolyan? És ez hivatalos?
2021. júl. 17. 21:26
 7/7 anonim válasza:
Ha beíros Youtube-ra,hogy MTV Teen wolf official thrailer ott kiadja.
2021. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!