Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » MARVEL FANOK! EZ NEKTEK SZÓL...

MARVEL FANOK! EZ NEKTEK SZÓL (a többi lent)?

Figyelt kérdés

Mostanság sok helyen olvasom azt hogy ,,a szuperhős műfaj lefog áldozni, de még 5-10 évig simán húzza"


Szóval, (főleg Marvel-fanok) ti mit gondoltok erről?

És szerintetek ez mit jelentene ? Hogy már nem csinálnának több ilyen filmet vagy csak elvileg az emberek nem lennének kiváncsiak ezekre és ezért nem lenne több ilyen gyártmány?

És hogy ti így is rajongók maradnátok? (Én mindenképpen ;) )



2020. júl. 6. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Nem azt jelenti hogy teljesen elfog tűnni a műfaj, hanem, hogy kifullad.

A divatrajongók megunják, a nagy képregény fanok nem lesznek elégedettek.

Ugyan az lesz a sorsa mint anno a western vagy a kémfilmeknek.


Mit jelent az hogy rajongó? Aki kollektíve rajong valamiért csak azért mert Marvel, az nem rajongó, hanem hülye.

2020. júl. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A marvel 2008-ban elkezdte felépíteni a több mint 20 filmből álló összefüggő képregény film univerzumát, ami nem kis dolog volt. De ez az egy történetté összeálló nagy projekt a Végjátékkal kifutott, még van bő féltucat film, ami ehhez biztos hozzájön, előzmény filmek, stb formájában, de hogy utána hogyan tovább, azt még nem tudni.

Egy biztos, így vagy úgy, de lesznek továbbra is képregény adaptációs szuperhős filmek és sorozatok, mert azért nagyon jól hoz a kasszába. Amit viszont lehetségesnek látok, hogy a moziból inkább a tv (vagy online pl netflix)sorozatok irányába tolódik el a műfaj.

2020. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem a kifulladás már közelebb van mint 5-10 év mivel ha megnézed lassan kifogynak az ismertebb karakterekből így a divat rajongók nagyrészét nem fog sikerülni megtartani. Még van potenciál az x-men meg az f4-ben, de egyelőre egy ilyen filmjüket sem jelentették be. Személy szerint én továbbra is befogok ülni azokra amelyikek érdekelnek, de pl az örökévalókra csak akkor ha tényleg jó lesz mivel különösen nem érdekel.
2020. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy 2016 körül fulladt ki.

Lehet én öregedtem ki belőle, de szerintem a Polgárháborúig folyamatosan ment felfele a Marvel filmek színvonala azóta nagy ütemben csökken.

2020. júl. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!