Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead: Szerintetek...

The Walking Dead: Szerintetek az alábbi karakterek képregény halálát ki fogja megkapni a sorozatban? (Spoiler)

Figyelt kérdés

Gabriel

Andrea

Dwight

Rick


Illetve szerintetek ki fogja megölni Beta-t? És szerintetek hasonlóan lesz-e vége a sorozatnak, mint a képregénynek?



2020. júl. 12. 02:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Gabriel halálát szerintem szimplán saját maga kapja meg, esetleg csak egy random valaki, de annak nem sok értelme lenne.


Andrea halálát szerintem Carol, vagy Rosita, esetleg Yumiko.


Dwight? Jó kérdés, Negan esetleg, de azt nem lépnék meg, úgyhogy esetleg Ezekiel(Ha addigra nem hal bele a rákjába), vagy Jerry, de ha Ezekiel meghal, akkor én Jerry-t már nem írnám ki.


Mivel Rick elvileg már nem fog vissza térni a sorozatba soha és Michonne is elment, ezért szerintem Daryl, mert ő most jelenleg a vezető, de szerintem az ő halálát se lépnék meg, úgyhogy még a másik kettő tippem Aaron és Maggie, mivel kicsit ők is vezető szerepet játszanak. De az is lehet, hogy Rick halálát abban a 3 róla szóló filmben fogják mutatni.


Beta halála csapatmunka lesz egyértelműen, Daryl, Carol, Negan és Aaron lesznek azok szerintem, akik csapatmunkával legyőzik.


A vége szerintem lezáratlan lesz az biztos, tehát hogy akár még lehetne is folytatni, mint ahogy a képregényt is lehetne akár, de hogy pontosan hogyan lesz vége, halvány lila fingom nincs.

2020. júl. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is Gabriel megkapja a saját halálát.

Andrea-hát nem Carol az tuti, aláírt már Daryllel még 1 évadra. Talán Rosita vagy akár Magna/Yumiko bár ők közel sem akkora szereplők mint a többiek. De az se biztos, hogy meglesz lépve.

-Dwight:hát nem tudom. Senki se olyan lázadozó jelenleg. Majd eldől. Bár lehetne Carol is de nem látom annyira, hogy őt csak úgy lelőnék.

-Rick:Szerintem is Daryl. Ő egy igazán főkarakter ehhez.


Hát remélem jobb lesz mint a képregényé, mert ott nem jött be Beta halála. Egy Daryl-Aaron kombót megnéznék.


A vége eleve nagy részt más lehet mivel sok karakter más. Carl meg Sophia ugye rég halott szóval felejtős. De a lényeg szerintem kb ugyanaz lesz csak más karakterekkel.

2020. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!