Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Black Widow kinek az oldalán...

Black Widow kinek az oldalán mutatott jobban: Vasemberén vagy Amerika kapitányén?

Figyelt kérdés
Ugye őt láthattuk Vasember illetve Amerika kapitány oldalán egy-egy film erejéig önállóan is (nem csak a Bosszúállók-csapat tagjaként): Vasember 2-ben illetve a Tél katonájában. Arra vagyok kíváncsi hogy szerintetek melyik főhőssel volt jobb a kémia, kinek az oldalán volt a jobb? Tony Starkén vagy Steve Rogersén? Indokoljátok is meg ha kérhetem, köszönöm! :)

2020. júl. 25. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Steve ;)


Mindig védték egymást és amikor kellett Natasha mindig mellette állt. Elég, ha csak arra gondolunk, hogy hagyta Stevet és Buckyt elmenekülni a reptéri jelenetnél, pedig Tony csapatában volt.

2020. júl. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Steve, jobban passzoltak egymáshoz, mintha Amerika kapitány jó hatással lett volna Natashára, felnézett rá. Vasember meg Vasember, nem volt meg az az összhang, mint Steve-vel.
2020. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Steve oldalán, sokkal lazább volt, és a két karakter jobb volt az összhang.
2020. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tény hogy imádom Vasembert és örültem hogy Nat hozzáált,de Stevel még párt is alkothatnának,nagyon összeillenek együtt :)
2020. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!