Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kultsorozatok legrosszabb...

Kultsorozatok legrosszabb színészei/színésznői?

Figyelt kérdés

Nálam a number one az Jennifer Carpenter, aki Debrát alakítja a Dexterben.

Rettenetes színésznő, és szegényke még a külsejével sem tud kompenzálni, mert nagyon csúnya. Én "most" nézem a sorozatot, tegnap fejeztem be a hetedik évadot, és bár a kezdeteknél, amikor még más színészek nagyobb szerepet kaptak, akkor még át lehetett siklani rajta, de így, hogy ennyire a középpontba lett mostanra helyezve, egyszerűen elveszi az egésznek az élvezeti értékét.



2020. aug. 2. 14:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A.J. :) Neki volt kb. a legkönnyebb szerepe az egész sorozatban. Hat évadon keresztül egy mindig melankolikus, beképzelt gyereket kellett eljátszania. Nekem sem volt vele bajom, nem is tartom rossz színésznek, mert végül is csak a Maffiózókban láttam játszani, de igen, nem adott hozzá, ugyanakkor nem is vett el semmit a sorozat értékéből.
2022. febr. 19. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!