Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történt az Oroszlánkirály...

Mi történt az Oroszlánkirály 1.rész végén fiú oroszlánkölyökkel? Miért másmilyen a 2.résznél a kölyök? A készítők miért változtattak rajta?

Figyelt kérdés

2020. aug. 22. 10:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Milyen oroszlánkölyökkel?

Simbaval? Ő a 2. részben felnőtt, ő a király és a kicsi pedig az ő kölyke.

2020. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem ő :D hanem a kölyökkel amikor már meghalt Zordonnal. Más milyen a színe a második rész elején, mint az első rész végén.
2020. aug. 22. 14:21
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Tessék?
2020. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Igen amúgy én sem értem hogy kiről van szó, ezért is hittem hogy Simbara érti :D
2020. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

[link]


Erről beszélek! És én nekem jó szemem van! Egyik részben fiúnak néz ki, de a második részben már lánynak... Észrevehető a különbség!

2020. aug. 22. 18:28
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Az általad küldött linken szépen le van írva minden válasz a kérdésedre...


Amúgy a Disney wiki szerint Kiara szerepel az első film végén.


[link]


Olvasd el a Trivia-t. Nem történetbeli, hanem inkább filmkészítésbeli magyarázata van.


[link]


Meg mi olyan meglepő abban, hogy egy rajzfilm folytatásában nem fix olyan az egyek szereplő, mint az előzőben?

2020. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a Wiki szerint úgy van, de a készítők nem árulták el. És a rajongók is észrevették, hogy az új kölyök pontosan olyan mint Szimba az első rész elején. A második rész elején pedig már egy lány oroszlánra hasonlít. Nem vagyok vak! Biztos, hogy nem egyforma mind két részben.
2020. aug. 22. 22:03
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Az 1. film végén filmkészítési szempontból van egy random kisoroszlán. Nevet se adtak neki, mert még az se volt biztos hogy a film sikeres lesz.


A 2. rész képes forgatókókönyv rendezője beismerte, hogy a film készítésekor nem tudott Kopa létezéséről. (Mivel csak könyvben tűnt fel), így ő úgy gondolta hogy Kiara szerepel mindkét filmben.


A legtöbb Oroszlánkirályon alapuló mesekönyv végén azt mondják, hogy Rafiki felemelte Simba és Nala újszülött fiát. (Kivéve egyben, ahol kifejezetten lányként utalnak rá) És ez a 2. rész meglétele utánni kiadásokban se változott.



Szóval az 1. filmkor nem annak indult, hogy az 1. film végén Kopa van. Aztán mégis úgy lett (elvileg), de nem mindenhol. A lényeg, hogy Kopa név szerint nem szerepel animációs filmben, az 1. rész végéni kisoroszlán meg nincs megnevezve, szóval nyugodtan beleláthatod azt, amit az általad linkelt oldalon írnak. Viszont ha csak a filmeket vesszük alapul, akkor Kiara van az 1. rész végén is, mert más kölyökre még csak utalás sincs a filmekben.



De ez attól még mindig kicsit olyan, mint hogy a Transsformers 3-ban miért van Sam-nek más csaja. A szori szerint simán csak szakítottak az előző barátnőjével. A valóságban a színésznő összeveszett Bay-el, ő meg kirúgta, s ezt valahogy meg kellett magyarázni a filmben...

2020. aug. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

És nem akadj fenn azon, hogy másképp néz ki a 2 kisoroszlán. A 1. rész végén még nem szántak neki folytatást. Van egy random kölyök, és kész.

Csak a 2. részben kapott rendes, kidolgozott dizájnt, mert ott már főszereplő.


Szóval az első rész végén van egy nevenincs kisoroszlán. A 2. részben meg van Kiara.


Ha úgy vesszük, hogy nem egy és ugyanaz a 2 könyök, akkor a te linkeden meg van magyarázva.


Ha meg úgy vesszük, hogy ugyanaz, akkor meg azért nem fix egyforma, mert csak a 2. filmben levőt dolgozták ki rendesen. Az első film végén nem számított, hogy hogy néz ki, a lényeg ott az volt, hogy van.

2020. aug. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Okés. De akkor miért van az Oroszlánőrség? A Második részben nem csak Kopa, de Kion is hol van? És észre lehet venni a különbséget. :)
2020. aug. 23. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!