Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történt az Oroszlánkirály...

Mi történt az Oroszlánkirály 1.rész végén fiú oroszlánkölyökkel? Miért másmilyen a 2.résznél a kölyök? A készítők miért változtattak rajta?

Figyelt kérdés

2020. aug. 22. 10:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Oroszlán őrség 3. évadját nézd meg, abból kiderül hogy hol vannak.


Ono-nak hamu ment a szemébe és Kion-t megmarja egy mérges kígyó, nagyon messzire kell menni hogy meggyógyítsák őket. A 2-es vége felé érnek haza, ekkorra már Kion olyan kamaszkorú, nagyobb a sörénye és mélyebb a hangja.


Az a kölyök az 1 végén eredetileg random, ez a Kopa történet meg úgy van hogy őt állítólag Zira lelökte egy szikláról és azt hitte mindenki hogy meghalt.

2020. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A sorozat elmegy. De sajnos még a második évadját sem találom magyarul :( angolt szoktam tanulni, de nem nagyon értem, hogy angolul mit mondanak. De akkor az Oroszlánkirály 2-ben miért nincs benne Kion? És nem értem, akkor most Kion Kiara öccse? De akkor Kiara miért nem nagyobb? :)
2020. aug. 26. 09:20
 13/16 anonim ***** válasza:

Nos én sem vagyok képbe biztosan viszont az a kölyök ott Kopa volt akit Zira ölt meg de ezt nem mutatták,a 2.részben viszlnt már Kiarát tartják fent,a szinukbol is látszik

Azt hogy Kion mikor született és ni lett vele fogalmam nincs mert ugye van az a sorozat ,a büszke birtok oroszlán őrsége ,na van egy olyan rész amibe Ziráék bent vannak de Kovu még kicsi de akkor már találkozott Kiaraval emliti is ,de akkor a kérdés,hol van Kion a 2. Részben??

2020. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 UshariScar ***** válasza:
Kérdező az a kölyök tényleg fiú volt az 1.rész végén de amikor csinálták a 2.részt úgy gondolták hogy legyen inkább az a kölyök lány. Kopát nem nyírta ki Zira az csak egy Fanmade történet. Kion pedig az Élet fájánál volt mert egy Ushari nevű mérgeskígyó Zordon hű követe. Milyen vicces hogy Zirán kívűl is vannak Zordonnak még követei. Megmarta Kion szemét és most Kion így gonosszá fog válni. Ezért elment hogy meggyógyúljon ennél az élet fájánál.
2021. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az Kopa

Ha megnézed simbáról a wikit ott van hogy gyerekek: kopa,kion,kiara

2021. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 UshariScar ***** válasza:
Kopa csak egy Fanmade karakter a Wikit pedig bárki szerkesztheti még egy hülye ember is. És ti komolyan a wikinek hisztek ?
2021. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!