Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez a Wandavision sorozat...

Ez a Wandavision sorozat miről fog szólni?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom értelmezni ezt a sorozatot. A képek alapján amennyit láttam belőle, mintha a múltban játszódna, de Víziót Tony Stark és Ultron munkássága hozta létre napjainkban, és nem is sokáig élt, Wanda meg szintén még fiatal, nem is élhetett még akkoriban. Ez így nekem nem áll össze, mondjuk alapból sem értem egy ilyen sorozatból mit tudnának kihozni. Valaki aki tájékozottabb mint én, fel tudna világosítani? Köszi!

2020. nov. 13. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem mondtak semmi konkrétat, de híroldalak mondták, hogy ez valószínűleg egy Wanda által alkotott alternatív "valóság" ahol együtt lehetnek Vízióval. Aztán jön a bonyodalom, hogy valahogy össze keveredik a valóság ezzel a dimenzióval. Igy lehet adni majd terek a multiverzumnak amiről már egy ideje beszélnek
2020. nov. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!