Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha csak 1 kedvenc filmet...

Ha csak 1 kedvenc filmet irhatnal ide, melyik lenne az? (Ami 1 tortenet, nincs folytatas, csak 1 film)

Figyelt kérdés
Nekem az Elcserelt eletek.
2020. nov. 19. 01:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm...


Love Exposure (2008)


Ennél a filmnél általában mindenki a hosszát emeli ki, ami egész konkrétan 237 perc, de én inkább ennyit fűznék hozzá: ez a legmániákusabb, legmaximalistább, legperverzebb, szimultán a legkomolyabb és leginfantilisebb posztmodern hiperrealista valláskritikus coming-of-age film amit valaha láttam.

2020. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Frequency (2000)

Nagyon tetszett, szerintem nagyon jó film, izgalmas és megható, és nem csak hogy (sajnos) nem készült belőle folytatás, de még csak saját ötletem sincs, hogy mivel lehetne folytatni! Megváltoztatták a múltat, a sorozatgyilkos halott, így rajta kívül mindenki él és virul, és együtt a boldog család - kész, ennyi!

2020. nov. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
78%
Brat (1997) /magyar cím: A fivér/
2020. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek.:) Meg fogom nezni mindet!:)


10 Na jooo ha te szeretnel irhatsz +1-et.😁


11 Meg fogom nezni. Nem baj, hogy hosszu a leiras alapjan biztos izgi.


12 Koszi, meg fogom nezni!:)


Koszonom szepen mindenkinek az eddigi valaszokat.

Nem tudom mikor lesz idom megnezni mindet (van egy kisbabam😁) de beszamolok majd roluk!:)

2020. nov. 20. 21:55
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Az tök király lenne, ha beszámolnál rövdien minden itt leírt filmről, hogy tetszett-e. :)
2020. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Befogok, igerem!😊
2020. nov. 20. 23:28
 17/31 A kérdező kommentje:

Megneztem a Lovasijaszt.

Az elso par perc alapjan nem gondoltam volna, hogy tenyleg egesz jo. En nem vagyok az a ‘nagy magyar’, de tetszett. Egyedul az nem, hogy mondta a ferfi, hogy megoltek egy csomo kacsat random, meg nem ertem miert huztak a lovakat hatul a farkuknal fogva. De amugy jo volt, koszi.


Indul a bakterhazat mar lattam, es a ponyvaregenyt is, azt 2x:) Mar nem emlekszek annyira rajuk, igy ezt annyira nem tudom kommentalni.


A Schindler listajat is lattam, nem semmi egy film az biztos.



Good will hunting lesz a kovi, amit megnezek, aztan majd jelentkezem😊

2020. nov. 21. 16:22
 18/31 A kérdező kommentje:

Good Will Hunting aranyos film volt, minden jo ha a vege jo:)


Megan is missing

Brutal film. Preferalom az igaz torteneteket amugy is. Nem gondoltam volna, hogy latok valaha durvabb filmet az Elcserelt eleteknel.


A nyom filmet sehol se talalom.:( a mozicsillagon van par link, de egyiket se inditja el a telom. Legyszi, ha te tudsz hozza hasznalhato linket, kuldd el nekem. Szeretnem megnezni.🙂


Truman Show

Lattam mar. Jo film volt, szeretem a csavaros filmeket.:)

2020. nov. 22. 23:29
 19/31 A kérdező kommentje:
A Tokeletes trukkot is lattam mar, bar mar nem nagyon emlekszek ra, de biztos tetszett, mert ahogy elkezdtem volna nezni, egybol beugrott. (Ami nem fogott meg, hamar elfelejtem😅(
2020. nov. 22. 23:33
 20/31 A kérdező kommentje:
Midnight in Paris Aranyos film volt, koszonom szepen. Miben gondolod magad hasonlonak mint a foszereplo konkretan? Hasonlo erdeklodes alatt a regebbi korokat, es az irast erted?:)
2020. nov. 23. 15:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!