Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha csak 1 kedvenc filmet...

Ha csak 1 kedvenc filmet irhatnal ide, melyik lenne az? (Ami 1 tortenet, nincs folytatas, csak 1 film)

Figyelt kérdés
Nekem az Elcserelt eletek.
2020. nov. 19. 01:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
93%

Itt a komment, amitől újabb 5 hozzászólást tudsz írni.

Aranyos vagy. :)

2020. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

21 Jajj, koszonom szepen🤗


Love Exposure

Sajnos nem talalok hozza hasznalhato linket, pedig szivesen megneznem. Ha esetleg van hozza valakinek forrasa a filmhez, kuldjetek el legyszi:)


Frequency

Jaajj nagyon jo volt, hat nekem sincs otletem, hogy lehetne folytatni ezt a filmet egyebkent. Az elejen kicsit osszevarodtam, hogy hogy is van a tortenet ugye, de aztan hamar rajottem. A ferfi foszereplo jatszott az Apad, anyad idejojjonbe, ott is jot alakitott, mikor lattam, hogy itt is o van tok megorultem:D

2020. nov. 23. 23:29
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

#20

Igen, ez a két dolog nagy szenvedélyem, és a történelemből is a 20-as évek az egyik kedvenc korszakom. Nagyon szeretem az olyan filmeket, amik nem dokumentumfilmek, mégis ilyen módon foglalkoznak a művészetekkel.


Egyébként annyira aranyos vagy, hogy nem csak, mindegyik filmet megnézted, hanem írsz egy röpke reakciót, hogy mit gondolsz róla.

2020. nov. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
81%

#22


Nem tudom, hogy angol felirattal megfelel-e, de vicces módon pár hónappal ezelőtt valami szent ember feltette YouTube-ra az egész filmet és egyelőre még nem szedték le:


[link]


Egyébként nem tudom hogy állsz a japán filmekkel meg animékkel, de ha szoktál animéket nézni, akkor ez a film valószínűleg elnyeri a tetszésed, mert néha tisztára olyan mintha valami animét véletlenül élőszereplősen csináltak volna meg.


De figyelmeztetésképp leszögezem, hogy amikor korábban jellemeztem a filmet és a sok jelző között megemlítettem azt, hogy legperverzebb, akkor azt aláhúzva kell ám értelmezni!


Szerintem nem létezik a világon másik film amihez hasonlítani lehetne, és ezt nem csak én gondolom így, hanem pl. Mark Kermode, a Brit Filmintézet egyik kritikusa is.

2020. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

23

Ertem:) Igen, tenyleg jo volt, egyedi film az biztos. En is elkezdtem egy konyvet, vagyis pontosan 1,5oldalt irtam le😂

Hat, ha mar ti is vettetek a faradtsagot, hogy irtatok cimeket, en is probalok ra reagalni.😁


24

Koszi a linket, youtubeon nem is jutott eszembe keresni. Meg fogom nezni, vagyis el fogom kezdeni, ha nagyon durva, nem igerem, hogy vegig fogom tudni nezni. Attol fugg mit takar a leirasod a filmrol. De elkezdem mindenkepp ezt is majd, aztan kiderul.:)

2020. nov. 24. 02:10
 26/31 A kérdező kommentje:

A fiver

Nem volt rossz koszi, tetszett a foszereplo igazsagossaga annak ellenere, amiket csinalt.

2020. nov. 24. 17:13
 27/31 A kérdező kommentje:

24

Nekem nem engedi a feliratot a filmhez.

2020. nov. 24. 17:58
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

#26.


Azt hiszem, te vagy az első, akinek ajánlottam és valóban megnézte, pedig többezer megtekintett alkotás után is állítom, hogy a világ egyik legjobb filmje. :D Iszonyat erős hangulata van, amit mi, magyarok is teljesen átérzünk, mert a '90-es évek nálunk is hasonlóan szürke, nyomasztó, élhetetlen mocsok volt.


Itt egy kritika is róla, Rusznyák írása majdnem olyan jó, mint maga a film:

[link]


A Nautilus Pompilius játékát külön kiemelném (az együttes tagjai többször fel is tűnnek a filmben), ritka szerintem az ilyen jól eltalált filmzene.

2020. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nekem a Tau a legújabb.
2020. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Don Jon vagy A Wall Street Pillangói... Nem tudnék dönteni!

Magyarból pedig a Coming Out!

Imádom őket!

2020. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!