Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gyűrűk Ura, bővített változato...

Gyűrűk Ura, bővített változatot kezdjem el nézni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mindig kimaradtak nekem ezek a nagy sikerű, klasszikus fantasy filmek, most elkezdtem szépen lassan bepótolni őket mert rájöttem hogy eléggé érdekel a téma. Most elérkeztem oda, hogy a Gyűrűk Urát kezdem el nézni, de tényleg úgy, hogy még semmit nem láttam egyik részből sem. Érdemes egyből a bővített változatot megnézni, vagy elsőnek a rövidebb verziót ajánlanátok? Alapjáraton szeretem a bővített változatokat, mert nyilván ha nem is sokat, valamennyit hozzádob a történethez és többet megtudunk a világról, csak a Gyűrűk Ura esetében a nagyon hosszú film miatt gondolkodtam el rajta, 3 óra 48 perces az első rész bővített változata ncoreon, ez nagyon durva számomra :D
2020. dec. 19. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Figyelj, ha már lopni akarod a filmet és nem tiszteled meg a készítőket azzal, hogy megvásárlod, vagy kikölcsönzöd, akkor ne itt kérdezősködj róla. Instant ban jár torrentezésért!
2020. dec. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Lehet részletekben is nézni. :) De mindenképpen a bővítettet ajánlom, ahogy te is írtad sokat ad hozzá a történethez, kerekebb lesz tőle.
2020. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. Komolyan 2020-ban a torrentezés vita tárgyát képezi? Film kölcsönzés 2020-ban? :D Ez nevetséges, honnan jár instant ban torrentezésért? :D


2. Köszönöm a választ! Igen, szerintem 2 részben fogom megnézni a filmeket.

2020. dec. 19. 11:34
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a trilógia a minden idők legjobb filmje. Én láttam rövidítve és hosszabb verzióban is. A hosszabb verziót javaslom. :)
2020. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ neked is!
2020. dec. 19. 11:36
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
3-as figyelj, a netflix is filmkölcsönző ám! Csak szólok! Amúgy a lopás az lopás, mindegy, hogy minek hívod. Tolvaj vagy ezek szerint?
2020. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A Hobbit trilógiát is nézd majd meg, igaz messze nem olyan jó mint a Gyűrűk Ura. Látványvilágban is "elmarad", a sok CGI, a túlszaturált képek miatt nekem már bántotta a szememet. De ez szubjektív vélemény. Maga a történet is, hm, laposka kicsit, szerintem azt az egy könyvet 3 részre felesleges volt szétszedni, egy, maximum kettő filmben bőven elég lett volna feldolgozni. Régen láttam már, az első rész jól végződik, vártam a másodikat, a második nagyon tetszett, a harmadik része kicsit csalódás volt számomra. De összességében nem volt rossz a Hobbit trilógia sem.
2020. dec. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokat hozzáad
2020. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ma mindenképp elkezdem nézni akkor a bővített változatot! :D
2020. dec. 19. 13:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Várj még vele! Előtte zúzd le a Hobbit trilógiát, hogy nagyjából képben legyél a dolgokkal. Nem akkora nagy durranás mint a LOTR, de így is odabsz látvány terén :D
2020. dec. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!