Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gyűrűk Ura, bővített változato...

Gyűrűk Ura, bővített változatot kezdjem el nézni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mindig kimaradtak nekem ezek a nagy sikerű, klasszikus fantasy filmek, most elkezdtem szépen lassan bepótolni őket mert rájöttem hogy eléggé érdekel a téma. Most elérkeztem oda, hogy a Gyűrűk Urát kezdem el nézni, de tényleg úgy, hogy még semmit nem láttam egyik részből sem. Érdemes egyből a bővített változatot megnézni, vagy elsőnek a rövidebb verziót ajánlanátok? Alapjáraton szeretem a bővített változatokat, mert nyilván ha nem is sokat, valamennyit hozzádob a történethez és többet megtudunk a világról, csak a Gyűrűk Ura esetében a nagyon hosszú film miatt gondolkodtam el rajta, 3 óra 48 perces az első rész bővített változata ncoreon, ez nagyon durva számomra :D
2020. dec. 19. 11:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nevetséges, mikor valaki előfizet netflixre, és onnantól úgy érzi, hogy az elefántcsonttornyából mindenkinek ugathat, hogy torrentezni BŰN!!4!négy

Mi van akkor te ostoba gyökér, ha nekem filmszakosként olyan dolgokat kell megnéznem, ami különböző okok miatt beszerezhetetlen legálisan?

Vagy mi van akkor, ha valaki egy picit is igényes és nem elégszik meg a netflix, vagy a többi streaming szolgáltató által nyújtott silány tartalommal? A kiadott dvd-k idővel elfogynak, vagy joglejárttá válnak, sőt, a filmek hatalmas többsége soha nem is lett kiadva.

Sőt, úgy gondolod, hogy egy fiatalnak, akinek nincs lehetősége fizetni a filmekért, mert még tanul, annak nem járnak azok a kulturális javak, amik a többi embernek? Biztos, hogy jó lenne ha a társadalom olyan suttyó maradna, mint amilyen te vagy?

Amúgy meg magyarországon torrentezni egyelőre nem illegális, úgyhogy kérlek, bújj vissza az odvadba és ne ugass bele olyanba, amiről lövésed sincs.

2020. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!