Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes megnézni a El Camino:...

Érdemes megnézni a El Camino: A Breaking Bad Movie című filmet?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki, hogy van vele de nekem tökéletes volt a Breaking Bad lezárása.


Ad valami pluszt az anya sorozathoz vagy csak egy puszta bosszú hadjárat az egész (ugye Pinkman számára).



2020. dec. 31. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mindenképp meg fogom nézni.. Már várom egy ideje, hogy készüljön hozzá szinkron, addig nem akarom, mert nem valami jó az angolom, feliratosan meg nem szeretek filmet nézni..

Nem rég kezdtem el a Better Call Sault.

2020. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretted a sorozatot hogy bírod ki egyáltalán hogy nem nézed meg? Egyébként nem lett rossz. Tekints rá úgy mint egy plusz epizód.
2021. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Egyszerűen imádtam a sorozatot, nálam az első helyen áll mai napig. Nemrég megfordult a fejemben, hogy harmadjára is lekellene darálni :).


Nem is tudom, de itt az a néhány elvarratlan szál nagyon jól működött. Ebből a "buliból" senki sem szállt ki győztesen. Ezért a függőben maradt dolgokat szükségesnek éreztem.


#1 A Better Call Saul is egy gyöngy szem. Nem szeretnék spoiler-ezni, szóval csak nagy vonalakban. Jóval lassabban, halad a sorozat az elődjéhez képest. Nekem bejött ez a fajta vontatottság. Kell idő a karakterek mélyítésére.

Külön kiemelném Saul mellett Mike és Nacho karakterét.


Már csak azt sajnálom, hogy a hatodik évaddal véget ér a sorozat.

2021. jan. 10. 07:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, fáj hogy véget ért a 6. Évaddal, de be kell ismerni hogy így a legjobb. Elismerésre méltó a készítőktől hogy nem a profitott tarották szem előtt mert akkor húzták volna még amíg lehet, így viszont pont addig tartott amíg tartania kellett.
2021. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!