Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van "gyerekbarát" Batman,...

Van "gyerekbarát" Batman, Superman, vagy más szuperhősös mese?

Figyelt kérdés

A gyerekek ovisok, és egyre több srácon látják a szuperhősös pólókat, és kérdezgetik, hogy milyen figurák azok, meg mikor nézünk róluk meséket.


Nos, amiket én ismerek, azok egyáltalán nem gyerekeknek valók, bár hozzáteszem, hogy nem vagyok képregényrajongó, és viszonylag kevés részt láttam, de azok egyáltalán nem ennek a korosztálynak valók, hiszen lőnek, gyilkolnak, városokat rombolnak majdnem az összes részben.


Mit ajánlotok 4-6 éves gyerekeknek?



2021. jan. 5. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A régebbi animációsok között nézz szét.
2021. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Gyerekbarát? az a pedoman, nem? :D
2021. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Lego-kisfilmek?
2021. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, én 5-6 évesen simán néztem a régi Batmant, és nem lettek tőle rémálmaim. A mai kölykök túlságosan túl vannak féltve mindentől.
2021. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A pókembernek nagyon sok fajta sorozatos meséje van. Viccesek nem félelmetesek
2021. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy a 4-esnél én is a régi Batmanen nőttem fel. Nem lett gond.

Szerintem sok olyan mese van ami sokkal rosszabb. A lányom például a peppa malacbol vette a köpködést és az istenért sem tudom leszoktatni róla...

2021. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én találtam egy ilyet hogy Tanja a hős manó https://www.youtube.com/watch?v=6TS8mNrBKLM
2021. jan. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!