Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film, kisfilm...

Van olyan film, kisfilm sorozal anime manga képregény könyv stb hol 2 vagy több embernek úgy kell harcolni hogy nem láthatják meg egymás arcát, nem ismerhetik a másikat, csak bízniuk kepp bennük hang alapján?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem, mert szerintem ez egy érdekes történet lehetne, ha mongyuk enne 2 főhős, és úgy kéne küzdeniük a rosszarcokkal, hogy nem látharják meg a másik arcát.

És ha meglátnák nagy bajdan lennének.

Akarok egy kêpregényt csinálni, és kitaláltam, hogy ez egy érdekes bonyodalom lenne, hogy a két harcos (egy lán és egy fiú ) úgy szeret egymásba, hogy nem látják a másik arcát.

Na de van olyan film vagy valami hol ilyen vagy ehez hasonló szabály van érvényben a jók oldalán harcolók között?????



2021. jan. 16. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Tudom, hogy a képregény nagyrészt képekből áll, de írni tudni azért ahhoz is kell. "Mongyuk"??
2021. jan. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Thunderfairy ***** válasza:
67%
Ahogy az első mondja. Előbb jobban tanulj meg írni.
2021. jan. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miraculous Ladybug (Miraculous – Katicabogár és Fekete Macska kalandjai) pont egy hasonló felállításban játszódik. A két szuperhős főszereplő nem ismeri egymás valódi kilétét, holott civilben valójában barátok (de ugye nem tudják a másikról, hogy valójában harcos társak).
2021. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazad van a titkos személyazonosságot illetően, én is láttam a Miraculoust.

De itt a két főhős civilnek harcol bábszerű robotokkal, és egyáltalán nem láthatják egymást szemből.

Nem takarhatják el az arcukat, és úgy kell közösen irányítani a robotjaikat, hogy nem néznek egymásra.

2021. jan. 18. 16:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Hiába pontoztad le az első kettőt, a képregényekhez is szükséges a helyesírás, és a fogalmazás!

"Nem takarhatják el az arcukat, és úgy kell közösen irányítani a robotjaikat, hogy nem néznek egymásra." ezt hogy gondoltad kivitelezni? Az emberi látómező, a szemtengelyhez viszonyítva általában 90°-ig terjed kifelé, 55°-ig befelé, 60°-ig felfelé és 70°-ig lefelé. Lehetetlen, hogy ha egymás mellett ülnek és kapkodnak a csaták hevében, valamilyen szinten ne kerüljenek egymás látóterébe, ha csak nem választja el őket valami, vagy nem hordanak szemellenzőt - de úgy meg hogy harcolnak?

2021. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ên nem pontoztam le senkit. Nem pontozok, csak nagyon ritkán.

És igazag van a látással kapcsolatban, de te soha nem láttál animét, fantasyt, (nem fogok azzal fogalkozni hogy hogyan kell írni) vagy eggy egyszerű Kalambot, zombis filmet vagy stb? Egy lény minek láthatatlan kezei vannak, és azzal öldökli az embereket, akár mi, a vizem jár, repül, a lwg fogyatékossabb gyilksságra is rögtön rájön. Most akkor szerinted nem tudják becsukni a szemüket, vagy szimplán hátatfordítani egymásnak? Ez egy kitalált sztori! Különden meg most a Miraculousbol szedek példát, gondolj arra (ha nemisláttad) hogy a két szuperhősnek titkolni kell a személyazonosságát, pedog egy osztályba járnak. Ráadásul a lány szerelmes a diuba, és mindig tudja hol van. Ferobban az agyam. És akkor mert nem nézhet rá a társára azért felkapod a vizet.( Különben is ez tenné különlegessé a harcukat.

Na de engem nem fog érdekelni az hogy a helyesírásomat csesztetitek, át is nêztem azokon a válaszokon. Késsel tudok hwlyessen írni. Csak szimplán gépelêskor akadok meg, ugyhogy...jaaaa

2021. jan. 18. 21:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgyhogy, engedd el a témát, mert hülye vagy hozzá, jaaaa.
2021. jan. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi pozitív válaszokat😃💖
2021. jan. 19. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!