Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Witcher sorozatból (nem a...

Witcher sorozatból (nem a játékból!) melyik csajt találjátok a legjobbnak?

Figyelt kérdés
Most CSAK a sori. Abból nézve melyik nő szerintetek a legjobb?

2021. jan. 24. 01:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

10

Nem,nem kocsma. Ez a gyakori kérdések és valljuk be... a kettő között sok különbség nincsen. Az én hozzászólásom meg teljesen normális volt az átlagos fröcsögős,káromkodós kommentekhez képest amit nap mint nap lát itt az ember. Lehet,hogy te úgy gondolod,hogy ez valami tudományos fórum professzoroknak de sajnos ez nem igaz.

2021. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%

Mindenki úgy viselkedik az Interneten, ahogy akar. Te ezt választod, te dolgod. Én meg kérem, hogy próbálj meg kulturáltan viselkedni.

Ne szalmabábozz engem! Ez még egy trolltól is szánalmas!

2021. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%
Leírtam,hogy miért normális az én válaszom.Nem értetted meg. De figyelj, a te dolgod.
2021. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
2021. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha abbahagynátok, köszönöm. Kb. nyolcadszorra örülök meg az értesítésnek azt remélve hogy valaki érdemben hozzászólt a kérdéshez, erre egyfolytában azt kell olvasnom másfél oldal óta, hogy ki bunkó meg nem bunkó. Osszátok egymást privátban, de ne itt offoljatok ha szabad kérnem. Köszönöm!
2021. jan. 24. 22:13
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi kérdező, én csak a te érdekedben szóltam. De igazad van, felesleges ezt folytatni. Elnézést mégegyszer, nekem ez az utolsó kommentem ide.
2021. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Persze, nincs harag, amúgy köszönöm hogy kiálltál értem, de ilyenkor szerintem inkább nem kell foglalkozni az olyan témával ami nem tartozik a tárgyhoz (és lám már én is eltéretem a tárgytól, hova fog ez vezetni...) :D
2021. jan. 24. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!