Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok egy elgondolgodtató,n...

Tudnátok egy elgondolgodtató,nyomasztó thrilleres filmet ajánlani aminek a végén van egy nagy csattanó (csavar)? Olyanra gondoltam mint mondjuk a Mementó,Gépész,Harcosok klubja vagy a Hetedik.

Figyelt kérdés

2021. febr. 5. 23:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Más/világ

Hatodik érzék

Hidden

The signal

Földönkívüliek (2014)

Circle

Angyalszív

2021. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

8-as listájából a Játsz/ma című film az kötelező, A szomszéd is elég jó alkotás elég nagy a gyomros a film végén..

Törés egy egész jó kis közepes thriller, nekem tetszett de igazából nem több mint egy jobb Columbo rész, bár mindenképp ajánlott.

Az első Fűrész film is mindenképpen ajánlott ha már csavar a film végén.

Fogságban Edan Lake szintén zseniális filmek.

Nemtudom írták-e, de én mindenképpen ajánlom neked a 2001-es Más világ (The Others) című filmet is, zseniális darab szintén mestermű.

Amúgy ha csak egy jó kis thrillere vágysz és kimaradt volna, akkor ajánlom a Tökéletes Másolat című filmet, én imádom és viszonylag kevesen ismerik. De ez csak kis bónusz, itt nem lesz csattanó :)

2021. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
77%
Ja igen, eszembe jutott még a Fantomlakó, illetve a Titkos Ablak is.
2021. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!