Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek az igazán jó Western...

Melyek az igazán jó Western filmek?

Figyelt kérdés
Melyek a kedvenc illetve általatok kedvelt Western alkotások? Lehet film, sorozat és régi is. Illetve melyeket ajánljátok? Ezeket én ismerem:A jó a rossz és a csúf, Pár dollárral többért, Egy maréknyi dollárért, Az ördög jobb és bal keze és Westworld.

2021. márc. 1. 23:07
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
#9 Így van
2021. márc. 2. 00:21
 12/29 anonim ***** válasza:
7.:Elírtam:Azokat írom le amikre én emlékszek.
2021. márc. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti Hét mesterlövész
2021. márc. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
50%

Winnetou is szerintem sorolható valamennyire ide, ráadásul nagyon szórakoztató filmek voltak.


Egyébként elnézést akkor tőled 3. kommentelő.

Ha animációst is szívesen nézne a kérdező akkor ajánlom a Rango című filmet, zseniáli :D

2021. márc. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
A Mandalorian című Star Wars sorozat egyes részeinek is van egy erős western hangulata, rohadt jó sorozat amúgy is.
2021. márc. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
14.:Nincs bocsánat.
2021. márc. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már Vissza a Jövőbe 3 :)
2021. márc. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
14.:Csak hülyültem.Nem történt semmi. :)
2021. márc. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nincs, nekem aztán mindegy. Nem én másolgatok ki minden western filmet még zs kategóriásakat is.. Én inkább ajánlom neki a műfaj legjobbjait, T és B filmek meg vígjátékok és babot zabálnak végig és tepsi hangok az ütéseknél.. Az is annyiban Western hogy Bud Spencer barna és izzad mint valami ló..

Keoma meg a régi Django is spagetti western mozik, nézhető de ezek csak mára váltak inkább klasszikusokká bár igazából minden ami régi, az klasszikus sokaknál ebbe ne essünk bele.

Rio Bravo például egy alap western mozi, de 30-40 mozit felesleges felsorolni itt szerintem.

2021. márc. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
19.:Csak azt veszed észre,amit észre is akarsz akarsz venni?Vagy észrevetted a másik hozzádszólásomat is,csak nem veszed figyelembe?
2021. márc. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!