Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerinted, ha félek a horrorfi...

Szerinted, ha félek a horrorfilmektől, akkor a félelmet le lehet azzal küzdeni, hogy megnézek pár horrorfilmet? Szépen, fokozatosan egyre többet.

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Régen én is nagyon féltem a horroroktól.. Tök rossz volt, h a barátaim közül másoknak nem volt ilyen problémája, ezért eldöntöttem, h én sem akarok félni tőlük, és elkezdtem nézni az Odaátot (sorozat), amitől eleinte féltem, de folyamatosan edzettem magam :):) aztán amikor rájöttem, h már nem is tartom félelmetesnek (és tényleg nem az, csak én paráztam az összes horrortól nagyon..), néztem durvább horrorfilmeket is.

Nem tudom, h azért van-e, h ma már nem félek a horrorfilmektől, mert megkomolyodtam, "felnőttem" hozzájuk, vagy mert fokozatosan "adagoltam" magamnak... Szerintem mindkettő :)

2010. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha tökegyedül vagy otthon zárkózz be, és nézd meg a kör-t, az Átkot, meg a gotikát egymás után.
2010. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak ez lehet a "gyógymód". Ha félsz a horrorfilmektől, csak úgy tudod legyőzni a félelmedet, ha megnézel egy pszicho-horrorfilmet (tehát olyat, amiben nincs túl sok "cafatolás", de mégis feszültséget okoz), és lehetőleg valami legenda legyen, tehát olyan, amiben beetetik a nézőkkel, hogy igaz a sztori. [Tökéletes példa erre az "A kör" és a "Bloody Mary", bár a második inkább véres.]

Tehát tökre be leszel sz*rva, de egy idő után rájössz, hogy ez egy kitaláció és nincs mitől félni, így meg mersz majd nézni több ilyen filmet is, és már egyre kevésbé fogsz félni tőlük, mivel tudod, hogy csak mese. Végül már egyáltalán nem fogsz félni tőlük, max.amikor nézed, de nem fogsz napokig azon agyalni.

2010. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hat nemtudom en a korre meg ezekre sose hittem hogy igaz sztori mert egyertelmuen mese. de ha olyasmit akasz akkor inkabb nezdmeg a negyediktipusu talalkozasokat meg a paranormal activityt szerintem egyebkent ugytudod legyozni a felelmet hogyha megnezted a fimet es utanna elkezded analizalni hogy mirol is szolt mert nemlehet ez a valosag es szepen megmagyarazod magadnak hogy ez csak egy film ami az emberek szorakoztatasara keszult.
2010. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha félsz, akkor gondolkozz el azon, hogy csak filmet látsz.

A vér nem valódi, csak művér, esetleg disznóvér. A sebek, vágások, sérülések csupán maszkok és művégtagok. Minden szereplő csak színész, akik szerepet játszanak. Amit látsz, az csak egy elképzelt, megrendezett helyzet, de nem a valóság.

2010. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Én is nagyon félek a horror filmektől.Bár nem vagyok egyedül,a környezetemben többen nem bírják.Este,az ágyban is állandóan azon agyalok és mindenhova oda képzelem a szörnyeket,zombikat,szellemeket.Sőt,még akkor is ha nem friss az élmény.Az évekkel ezelőtt látott filmekből is eszembe jutnak dolgok.Nagyon nehezen alszok el,és általában mindig rosszat álmodok. Furcsa.


Én is gondolkoztam ezen a "kihíváson".Még nem vittem véghez,de itt lesz az ideje.Szemben kell nézni a félelmünkkel ;)

2013. aug. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!