Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel fanok! Mi a véleményetek?

Marvel fanok! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval, olvastam több cikket arról h lesz bosszúállók 5 de nem az általunk ismert szereplőkkel. Vagyis valószínűleg Young Avengers lesz vagyis Ifjú bosszúállók. Ebben szerintem hangya lánya, sólyomszem lány, Wanda fiai , ms.marvel szerepelhetne.

Én ennek nagyon nem örülnék ha nem nem Peter parker, Wanda , thor stb. lennének benne.

Ti mit gondoltok?



2021. márc. 14. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
leszarom
2021. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nagyon lerombolná az egész Bosszùállòk dolgot. Annak örülnék ha lenne még Bosszùállòk film de mondjuk az életben maradtakkal. Szòval Peter, Wanda, Strange, Thor a Galaxis örzöi stb. De hogy teljesen lecserélni az egészet Bosszùállòk néven...számomra ez nonsense.
2021. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Gondolom majd nekik is lesz egy saját filmjük valamikor. Aztán majd ők is becsatlakoznak a többiekhez a Bosszúállók 5-ben.
2021. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez amúgy lehetséges 3as!

Mert ugye én úgy vettem ki a cikkekből amiket olvastam h most majd lemegy a 4.fázis (kb úgy 2021-2023) akkor utána az 5. Fazis kezdése lehetne egy bosszúallók 5

2021. márc. 14. 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Nekem a Věgjáték lerombolt mindent. Ez az időutazósdi hogy vissza csinálnak mindent nagyon elrontott mindent
2021. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

nézd, legyünk őszinték, bár az eredeti színészek nagy része szereti a karakterét, de valószínűleg szakmailag szeretnének mást is játszani esetleg, mint egy adott karaktert egy életen át... a franchise-nak meg továbbra is kellenek szereplők. tehát: új színészek jönnek. és én mondjuk jobban örülnék egy új színésznőnek egy új szerepben, mint ugyanannak a hawkeynak, aki viszont rejtélyes módon egyáltalán nem hasonlít a megszokottra. (engem rhodey én banner cseréje is megviselt, pedig mindkettőt egy film után váltották)

amennyire tudom különben, a képregényekben is van egy másodgenerációs bosszúálló csapat.

2021. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

A Young Avengers nem újkeletű csapat, számomra nagy kedvencek. Mindkét képregény sorozatuk jó volt, a karakterek is jók, szóval én örömmel látnám őket az MCU-ban.


Az, hogy lesz Young Avengers nem jelenti azt, hogy másik csapat ne lehetne velük párhuzamosan, de az is tény, hogy nem lehet örökké ugyanazt tolni.

2021. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!