Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek összejöhet egy...

Szerintetek összejöhet egy Igazság Ligája vs Bosszúállók mozi valamikor?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem és pont azért nem, amiért egy Harry Potter és Gyűrűk Ura közös film se. Képregényekben megtörtént, de a filmektől felesleges várnád. Főleg úgy, hogy a DCEU szörnyen adaptálja a saját karaktereit.

[link]

2021. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
2021. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Wadmalac ***** válasza:
87%

Még az is kérdéses, hogy például a Marvel vagy a DC saját külön univerzumai kapnak-e valaha közös filmet, mint pl. X-Men + Avengers.

A Marvel meg a DC tutira soha nem fog egybekeveredni.


Már csak a külön szerzői tulajdonjogok miatt sem.

És a nagyrészt elkülönülő nézőközönség miatt sem biztos, hogy jó gazdasági lépés lenne.

A DC meg Marvel vérfanok még a Comic Con rendezvényeken is kerülik egymást. :D

2021. márc. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100% hogy nem, ez olyan mintha azt várnád hogy a ps és az Xbox saját gépet készítsenek
2021. márc. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi, azt akartam írni közös, most vettem észre.
2021. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3. Válaszoló .

A Marvel es a Warner is a Disney tulajdonában van így jogi akadálya nem lennne. De nem tudok elképzelni olyen történetszálat ami összekötné a kettőt. Max valami multiverzumos cucc de elég gagyivá valna tőle szerintem mind 2 "univerzum".

2021. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

"A Marvel es a Warner is a Disney tulajdonában van így jogi akadálya nem lennne"

Nem tudom, vannak-e "lépcsők" a tulajdonjogokban filmiparban.

Általánosan iparban előfordul, hogy egy anyavállalat által tulajdonolt alcégek közt szabadalmak nem mindig hurcolhatóak csak úgy egyik helyről a másikra. De lehet, hogy itt tényleg nincs ilyen gond.

2021. máj. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!