Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Miraculous miért ilyen...

A Miraculous miért ilyen gyerekes? Annyira jó az alapötlet, olyan jól meg lehetett volna csinálni!

Figyelt kérdés

A csajszi kap egy talizmánt, hogy azzal védelmezze az embereket. Csodálatos indíttatás a hősnek, plusz Párizsban játszódik, ami mégjobb <3

De az a baj, hogy egyetlen ellenségük Halálfej. Tehát a városban csak azért történnek rossz dolgok, mert Katica és Feketemacska létezik. Ha elpusztítanák a talizmánokat, akkor nem lenne semmi baj.


Ha már van talizmánjuk, Katica és Feketemacska miért nem csinálnak mást is Halálfej megállításán kívül? Miért nem mentenek embereket pl égő házból, kapnak el egy tolvajt, stb? Ahogy minden szuperhős. Persze kell egy főellenség, akivel a nagy fináléban összecsapnak, de néha szólhatna arról is a sorozat, hogy másokkal is megküzdenek, Halálfejtől függetlenül.



2021. ápr. 6. 17:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ertjuk lol

Es igen, aki jobban beleassa magat, az mar nem csak egy gyerekmeset lat. En egyszeruen imadom 🤩🤩

2021. ápr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az az igazság hogy szerintem a kicsik nem is érthetik. Nem hinném hogy meg tudnák érteni a szerelmi négyszög dolgot stb. Ez a sorozat túlságosan "komplikált" ahhoz. Tuti nem feltétlen gyerekeknek van szánva, mert akkor merész lenne beletenni a Lila szálat, de hogy ne menjünk messzire, a Gang of Secretsben sem tudja szerintem egy 6-10 éves gyerek megérteni, hogy mekkora teher, és fájdalom lehet egy ekkora titkot cipelni, több mint egy éven át. Persze, arra jó hogy nézze a gyerek, de egy gyerek az egész sorozatból csak annyit fog megérteni, hogy egy gonosz bácsi a jókat gonosszá teszi, és katica őket megmenti🤷🏻‍♂️
2021. ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha úgy nézzük, a sori a karakterekkel együtt nől. Az 1.évadban Mariék 13 évesek voltak, a 3-ban már 15, úgyhogy ebben az évadban töltik a 16-ot, ez pedig egyre felnőttesebb témáknak/jeleneteknek ad teret
2021. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
#13 Nem kötekedésképp, de az eddigiekben nem csak kb. egy év telt el? Akkor nem nőhettek ekkorát... Hisz például a Félix c. részben Kim azt mondta, hogy Adrient csak nyár vége óta ismerik.
2021. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

A wiki szerint:

Age: 13 (season 1); 14 (season 2); 15 (season 3)

2021. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is az alapötlet nagyon jó, a látvány nagyon jó, de néhány ellenséget én sem értettem. például amikor egy baba akumatizálódott, az nagyon gyerekes volt, meg volt pár ilyen epizód még ezen kívül. de ugyebár ez eredetileg gyerekeknek szól, szóval érthető..

bár szerintem is a 3., 4. évad már jobb

én eddig azt sajnáltam hogy minden résznek ugyanaz volt a vázlata.

1. rész: marinette szerencsétlenkedik adriennel, vagy valamivel ami hozzá kapcsolódik.

2: jön a gonosz, katica megmenti a napot.

3: mint az első

2021. ápr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

na írtam egy akuma-mentes szuperhős fanficet, de nem vagyok megelégedve vele, lehet majd le is törlöm ^^


[link]

2021. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez de jó :D Légyszi ne töröld le
2021. ápr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Közben még felraktam 2 részt, ha valakit érdekel ^^
2021. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!