Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megesett már veled, hogy egy...

Megesett már veled, hogy egy karakter kiírását követően azonnal kaszáltál egy sorozatot és vissza sem néztél? Hogyhogy?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 16:59
 1/9 anonim válasza:
100%
Kártyavár 6. évadát el se kezdtem mert utánaolvastam, hogy Kevin Spacey karakterét kiírták. De több ismerősöm próbálta megnézni azt az évadot de egy gyász Frank nélkül szerintük is.
2021. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Van egy kedvenc sorozatom,a "Család csak egy van" (Packed to the Rafters),ott egy idő után csak úgy jönnek-mennek a karakterek,de ez így van jól. Bár ott mindegyiket tisztességesen búcsúztatták,azt a karaktert is,aki csupán elutazott,de főleg azt,aki meghalt. Ilyen téren elég tárgyilagosan nézem,mert minek ragaszkodjak egy kedvenc karakterhez,ha a történet az ő halálával (vagy annak ellenére is) kerek lesz? Sok sorozatot vagy filmet éppen azzal rontanak el,hogy valamilyen módon visszahoznak egy már meghalt karaktert,mert a nézők úgy akarták és az ilyen esetekből szoktak a legbénább magyarázatok születni.
2021. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Mire eljutottam oda hogy elkezdjem a tronok harcát nézni az elsö évad végén . kinyirták az egyetlen olyan szinészt aki miatt érdemes volt Boromirt:D Igy hagytam a faszba az egészet . azért hogy homlok kisasszonyt nézzem ahogy meztelenül dugják fölösleges .
2021. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Minekutan válasza:
80%
Hát még ha eljutottál volna a 4 évadig. Ahol több addigi főbb szereplőt kinyírnak egyszerre...Akkor majdnem abbahagytam. De erőt vettem magamon, és kis kihagyás után folytattam. Összességében jó sorozat volt, csak elég szenyó az író, hogy megkedveltet egyes karaktereket, majd kis idő múlva szó szerint kivégezteti őket. Pár kivételtől eltekintve...
2021. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
na látod bele se kezdek minek pedig tetszenek a hasonlo sorozatok filmek .
2021. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen szerintem nem lenne. Ha jó a sori,nézném tovább, meg amúgy nemnagyon szoktam kedvenceket "generálni"/választani.
2021. ápr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán.

Esetleg, amikor az Odaát 12x23-ban megölték Castielt. Akkor otthagytam a sorozatot, ameddig nem láttam tumblron, hogy felélesztették. (Az utolsó évadokban nekem Misha Collins vitte a sorozatot a hátán. Ha ő nincs, nincs azaz Isten, amiért befejezem a sorozatot.)

2021. ápr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ó, szerinten van az az isten... ;)
2021. ápr. 15. 01:04
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, hogy konkrétan egy szereplő távozása után teljesen leálltam volna egy sorozatról, olyan nem volt, az már inkább, hogy ha több kedvenc karakterem is kiszállt, akkor már nem néztem rendszeresen az adott sorozatot, de teljesen nem álltam le akkor sem.

Pár példát említek:

A Vészhelyzetből addig minden részt néztem, míg a 8. évadban Green és Benton nem szállt ki, utána már csak alkalmilag. (Igaz, ebben talán az is szerepet játszott, hogy utána kolis lettem, és hétköznap teljesen elszoktam a tévétől, de valószínűleg amúgy is kevesebbet néztem volna, mert más régebbi karakter is kiszállt már korábban.)

A Rex felügyelő nekem Moser-rel és Brandtner-rel, és az akkori csapatokkal volt élvezhető, amikor már a 3. gazda jött a csajjal, és a római részek, akkor már csak hébe-hóba néztem. (Ráadásul ezeknél az évadoknál a kilépő színészek távozására sem adtak magyarázatot a legtöbb esetben.)


#2-es: Teljesen egyetértek az utolsó mondatoddal, utána már hiteltelenné válik a sorozat, bár nálam nem jelenti azt, hogy akkor már nem nézem. Egyébként a Dallas-ra is gondoltál, amikor Bobby-t visszahozták, és az előtte levő évad történései teljesen törlődtek, mert csak Pamela álmának állították be végül? Én ezt amúgy kettősen ítélem meg, egyrészt egy ügyes csavarnak, másrészt innentől már kicsit erőltetettnek tűnt nekem, ennek ellenére végignéztem többször is.

2021. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!